Stanowisko

INSPICJENT / INSPICJENTKA

Umowa
etat
Wynagrodzenie

3600—3700 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Czas trwania oferty

14.04 07.05

Słowa kluczowe
  • Obsługa techniczna
  • Sztuka
  • Teatr

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

• Organizacyjne kierowanie próbami i przedstawieniami, odpowiedzialność za punktualne ich rozpoczynanie i prawidłowy przebieg.
• Koordynacja działań zespołu aktorskiego, technicznego oraz realizatorów w czasie prób i spektakli poprzez kontrolę stanu przygotowania sceny oraz środków inscenizacji spektaklu tj. scenografii, kostiumów, rekwizytów, zmian technicznych, ruchu scenicznego.
• Prowadzenie egzemplarza inspicjenckiego spektaklu, w którym znajdują się informacje o zmianach technicznych w spektaklu, wejścia i zejścia aktorów ze sceny, plan scenografii, opis rekwizytów oraz inne informacje dotyczące przebiegu spektaklu.
• Suflowanie podczas prób i przedstawień.
• Przygotowanie i nadzór nad prawidłowym ustawieniem i eksploatacją rekwizytów, dekoracji, kostiumów, kontrola sprawności urządzeń technicznych niezbędnych do realizacji próby i przedstawienia.
• Dbanie o kształt artystyczny spektaklu poprzez koordynację przepływu informacji między zespołem aktorskim, reżyserem, zespołem technicznym,
• Powiadamianie zespołu o zmianach rozkładu zajęć w próbie, przedstawieniu, zmianach obsadowych w spektaklu.
• Sporządzanie raportów z prób, przedstawień, wydarzeń.
• Nadzór nad stanem kostiumów i rekwizytów do przedstawień oraz ich magazynowanie,
• Współpraca z innymi działami Teatru w celu realizacji wydarzeń edukacyjnych, promocyjnych itp.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:

• Znajomości specyfiki pracy w teatrze, mile widziane doświadczenia na podobnym stanowisku.
• Umiejętności współpracy w zespole.
• Podzielności uwagi.
• Umiejętności podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów.
• Dyspozycyjności.
• Gotowości do pracy pod presją czasu i w szybko zmieniających się okolicznościach.
• Bardzo dobrej organizacji pracy własnej.
• Wysokiej kultury osobistej.

Oferujemy

Oferujemy:

• Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
• Udział w ciekawych projektach artystycznych w instytucji z bogatą historią.
• Pracę w dynamicznym i przyjaznym zespole.
• Wynagrodzenie: 3.700,- brutto plus dodatek stażowy.
• Paczki okolicznościowe dla dzieci.

Termin, miejsce i sposób składania dokumentów aplikacyjnych:

1. Termin: do dnia 7 maja 2021 r.
2. Miejsce: sekretariat Teatru Lalek Guliwer, ul. Różana 16, 02-548 Warszawa, email: g.sliwa@teatrguliwer.pl
3. Sposób składania dokumentów: drogą elektroniczną lub w formie papierowej.