Stanowisko

Współpracownik ds. szkoleń i profesjonalizacji

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

08.04 07.05

Słowa kluczowe
  • Biblioteka
  • Edukacja
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

koordynacja i realizacja programów szkoleniowych oraz profesjonalizacyjnych dla pracowników sektora kultury, w tym:

podnoszenie kompetencji osób zajmujących się działalnością kulturalną;

przygotowywanie prezentacji, statystyk i raportów na potrzeby prowadzonych projektów i w zakresie prowadzonych działań;

kontrola efektywności prowadzonych działań i projektów oraz zapewnienie wysokiej jakości wdrażanych rozwiązań.

Wymagania

Wymogi kwalifikacyjne:

wykształcenie: wyższe, preferowany kierunek humanistyczny lub z zakresu nauk społecznych;

min 2 lata doświadczenia w organizacji szkoleń dla klienta zewnętrznego lub/i doświadczenie trenerskie;

doświadczenie w realizowaniu działań szkoleniowo profesjonalizacyjnych dla bibliotek;

znajomość rynku szkoleniowego i jego specyfiki w tym znajomość rynku szkoleniowego;

bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, sprawne poruszanie się w systemach wspierających pracę np. Office 365, platformy online;

wysokie kompetencje organizacyjno – logistyczne;

otwartość na nowe metody działania, elastyczność i innowacyjność oraz nastawienie na ciągłe doskonalenie.

Oferujemy

Oferujemy:
pracę w oparciu o umowę zlecenie;

możliwość bezpłatnego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych realizowanych przez NCK a także w wybranych wydarzeniach partnerów;

dogodna lokalizacja przy stacji Metro Płocka.

Warunki aplikowania

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz*
formularz

Wymagane załączniki: CV w języku polskim

Rekrutację przewidujemy w formule zdalnej.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia procesu rekrutacyjnego.