Stanowisko

Tłumacza języka migowego

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

23.02 31.03

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Edukacja
  • Marketing
  • Muzeum

Opis stanowiska

CZYM BĘDZIESZ SIĘ ZAJMOWAĆ:

- dokonywaniem precyzyjnego i wiernego przekładu treści pisemnej języka Polskiego na Polski Język Migowy (PJM)
- wyjaśnianiem i uzupełnianiem tłumaczonych treści
- przygotowywaniem nagrań tłumaczenia
- współpracą z Zespołem ds. dostępności oraz Pełnomocnikiem Dyrektora w tym zakresie
- współpracą z pozostałymi Działami w instytucji w zakresie tłumaczeń

Wymagania

SZUKAMY CIĘ JEŚLI:

-posiadasz certyfikat lub dokumentu potwierdzający kompetencji tłumacza w zakresie języka migowego (dokument potwierdzający znajomość Polskiego Języka Migowego oraz umiejętność porozumiewania się z osobami G/głuchymi i słabosłyszącymi na poziomie zawodowym) lub zaświadczenie Polskiego Związku Głuchych o ukończeniu kursu co najmniej III stopnia języka miganego dla nauczycieli
- możesz pochwalić się min. 2-letnim doświadczeniem w pracy jako tłumacz PJM
- posiadasz doświadczenie w pracy z osobami z G/głuchymi
- jesteś dyspozycyjny i otwarty na współpracę
-angażujesz się w powierzone zadania, a praca jest jednocześnie Twoją pasją
- posiadasz ogromne pokłady empatii i cechuje Cie życzliwość

Oferujemy

OFERUJEMY:
- ciekawe zadania, które będziesz realizować w niesamowitym miejscu
- zatrudnienie w ramach umowy zlecenie/ o dzieło
- współpracę z doświadczonymi specjalistami
- możliwość realnego wpływu na znoszenie barier i budowanie szerszej dostępności Instytucji

Aplikować prosze przez formularz dostępny w linku: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=9d3f2e04a7f04d60af85a6ebd6bf008d