Stanowisko

specjalista do spraw komunikacji (zastępstwo)

Umowa
etat
Wynagrodzenie

4267—4267 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

11.02 19.02

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Grafika

Opis stanowiska

Zadanie 1: Realizuje działania związane z budowaniem, utrzymywaniem i rozwijaniem strategii komunikacyjnej w NDAP i archiwach państwowych – w celu kształtowania pozytywnego wizerunku urzędu i archiwów państwowych.
Zadanie 2: Prowadzi działania mające na celu wdrażanie nowych narzędzi komunikacyjnych - w celu usprawnienia wymiany informacji pomiędzy NDAP a archiwami państwowymi i innymi podmiotami zewnętrznymi.
Zadanie 3: Przygotowuje i tworzy treści dla kanałów komunikacji wewnętrznej w NDAP i sieci archiwów państwowych, m. in. w postaci biuletynu e-mailowego, newslettera, bloga – w celu upowszechniania
i promowania wiedzy o działalności urzędu i archiwów państwowych.
Zadanie 4: Współpracuje z agencjami wydawniczymi i marketingowymi.
Zadanie 5: Uczestniczy w działaniach promocyjnych dla różnych grup odbiorców (m.in. kampanie online, kampanie social media, video, podcasty, materiały prasowe, wydarzenia branżowe).
Zadanie 6: Współpracuje z archiwami państwowymi w zakresie tworzenia komunikacji społecznej w celu usprawnienia wymiany informacji pomiędzy archiwami a światem zewnętrznym.
Zadanie 7: Monitoruje działania promocyjne i komunikacyjne w NDAP i archiwach państwowych w celu ich optymalizacji i doskonalenia oraz budowania spójnego wizerunku pracodawcy.

Wymagania

Wyższe magisterskie o profilu humanistycznym
2 lata na stanowiskach o podobnym charakterze i zakresie działania
(np. w obszarze komunikacji społecznej, promocji, public relations)
znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie B2

Oferujemy

ruchomy czas pracy,
dofinansowanie do wypoczynku,
realizację ciekawych zadań,
zdobycie doświadczenia,
pracę w fajnym, rozwijającym się zespole,
możliwości rozwoju poprzez udział w szkoleniach.

aplikację należy przesłać do 19 lutego br. (liczy się data stempla pocztowego) w zamkniętej kopercie zatytułowanej "nabór na stanowisko specjalisty ds. komunikacji" na adres: Naczelna Dyrekcja Archiwów Państwowych ul. Rakowiecka 2 D, 02-517 Warszawa