Stanowisko

Dziennikarz obywatelski

Umowa
staż / praktyki / wolontariat / zdalna
Miasto
Białystok
Województwo
Podlaskie
Czas trwania oferty

09.02 28.02

Słowa kluczowe
  • Film
  • Fotografia
  • Grafika
  • Literatura
  • Muzeum
  • Muzyka
  • Sztuka
  • Teatr

Opis stanowiska

Jesteś osobą kreatywną, otwartą i chcesz zmienić świat? Lubisz chodzić na koncerty, spektakle a może wolisz rozsiąść się w kinowym fotelu? Chcesz się dzielić swoimi wrażeniami z wydarzeń kulturalnych? Być może dostrzegasz coś, co należy zmienić i masz na to pomysł? Masz głowę pełną pomysłów i lekkie pióro – czekamy właśnie na Ciebie!
W Proanima.pl możesz postawić swoje pierwsze dziennikarskie kroki i dzielić się pasją z innymi, a także zachęcać innych do odkrywania nietuzinkowych zjawisk w obszarze kultury.

Wymagania

- lekkie pióro
- głowa pełna pomysłów
- zainteresowanie kulturą
- poprawne posługiwanie się językiem polskim

Oferujemy

– zdobycie doświadczenia w ogólnopolskim portalu kultury Proanima.pl;
– zaświadczenie i referencje;
– pomoc i wsparcie redakcji portalu Proanima.pl;
– znakomitą atmosferę;
– kontakt z branżą artystyczną;
– możliwość pracy zdalnej;
– odbycie praktyk, albo umowę wolontaryjną z ogólnopolskim portalu o kulturze Proanima.pl

Warunki aplikowania

CV należy wysyłać na adres: portal@proanima.pl