Stanowisko

Specjalista ds. finansowo – księgowych

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

02.02 04.03

Słowa kluczowe
  • Księgowość

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

1. Dekretowanie i księgowanie dowodów księgowych i wyciągów bankowych,

2. Rozliczanie umów cywilnoprawnych,

3. Rozliczanie zapomóg oraz stypendiów,

4. Wystawianie dokumentów PIT-11.

Wymagania

Kogo szukamy?

Poszukujemy osoby, która wzmocni zespół księgowości w realizacji zadań księgowych i finansowych.

Wymagania niezbędne:

1. Ukończone studia wyższe – preferowane kierunki : rachunkowość, finanse
lub pokrewne, ekonomia,

2. Doświadczenie na podobnym stanowisku min 3 lata,

3. Znajomość zasad rachunkowości oraz zagadnień podatkowych,

4. Znajomość ustawy o systemie ubezpieczeń społecznych,

5. Znajomość przepisów kadrowo-płacowych.

Oferujemy

Oferujemy:

1. umowę o pracę;

2. możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;

3. dodatkowo: rozbudowany system motywacyjny płacowy i pozapłacowy w
tym m.in. nagroda roczna, karta przedpłacona na święta, dofinansowanie do
wakacji, premie uznaniowe, paczka świąteczna;

4. możliwość bezpłatnego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych
realizowanych przez NCK a także w wybranych wydarzeniach partnerów;

5. prywatna opieka medyczna i karnet sportowy na preferencyjnych warunkach;

6. dogodna lokalizacja przy stacji Metro Płocka.

Warunki aplikowania

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz.

Rekrutację przewidujemy w formule zdalnej.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Czas emisji 30 dni.

*Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia procesu rekrutacyjnego.