Stanowisko

KIEROWNIK DZIAŁU TECHNICZNEGO

Umowa
Miasto
WARSZAWA
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

01.02 15.02

Słowa kluczowe
  • Muzyka
  • Obsługa techniczna
  • Teatr

Opis stanowiska

Kandydat będzie odpowiadał za prawidłowe i terminowe realizowanie zadań Działu Technicznego, w szczególności: kierowanie i organizacja pracy zespołu technicznego, przygotowywanie harmonogramów technicznych, obsługę techniczną prób i wydarzeń artystycznych wystawianych w kraju i za granicą, terminową organizację i realizację wykonania oprawy scenicznej, konserwację i remont elementów scenograficznych wznawianych spektakli lub spektakli bieżących, nadzór nad konserwacją i remontami bieżącymi maszyn i urządzeń oraz przeprowadzanie okresowych kontroli ich stanu technicznego, zapewnienie zgodnych z przepisami BHP i PPoż. na terenie Opery objętym działalnością służb technicznych, utrzymywanie w gotowości i sprawności technicznej instrumentów muzycznych, planowanie czasu pracy podległych pracowników.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy: wykształcenia co najmniej średniego technicznego- preferowane wyższe, 4-letniego doświadczenia, w tym 2-letniego w kierowaniu zespołem, - doświadczenia w obsłudze wydarzeń artystycznych oraz znajomości specyfiki funkcjonowania teatru, umiejętności czytania planów technicznych, umiejętności podejmowania decyzji w szybko zmieniających się okolicznościach, umiejętności współpracy i kierowania zespołem, znajomości przepisów BHP oraz przepisów prawa pracy w zakresie planowania czasu pracy, systematyczności i wysokiego stopnia zorganizowania, obsługi komputera (Microsoft Office), znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy

Oferujemy: stabilne zatrudnienie, udział w ciekawych projektach artystycznych, możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju, przyjazna atmosferę w pracy.

Kandydatów prosimy o przesyłanie aplikacji na adres: rekrutacja@operakameralna.pl.

W tytule należy podać nazwę stanowiska tj. " Kierownik techniczny".

Warszawska Opera Kameralna będzie rozpatrywała aplikacje zawierające zgodę kandydata na przetwarzanie danych osobowych.

Warszawska Opera Kameralna zastrzega sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.