Stanowisko

Specjalista/Specjalistka ds. promocji książek

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Czas trwania oferty

21.01 15.02

Słowa kluczowe
  • Biblioteka
  • Literatura
  • Marketing
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Specjalista/Specjalistka ds. promocji książek poszukiwany/poszukiwana!

Opis stanowiska:
• tworzenie planów promocji dla książek z różnych gatunków - od kryminałów, przez literaturę piękną polską po książki poradnikowe
• realizacja stworzonych planów promocji
• tworzenie informacji prasowych i treści innych materiałów promocyjnych
• kontakt z mediami
• współpraca z działem graficznym przy tworzeniu materiałów promocyjnych

Wymagania

Zależy nam na:
• Twoim doświadczeniu w promocji książek
• Twojej doskonałej umiejętności tworzenia i redagowania tekstów
• samodzielności
• doskonałej organizacji pracy
• Twoim zaangażowaniu
O miłość do książek nie pytamy, bo to oczywiste!

Oferujemy

Oferujemy:
-możliwość rozwoju zawodowego w największej w Polsce agencji promującej kulturę
-inspirującą pracę dla jednego z największych wydawnictw
-kreatywne zadania
-świetną atmosferę
-pakiet w LuxMed

W tej chwili pracujemy zdalnie, ale kiedyś zamierzamy wrócić do biura :)

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie CV na adres: rekrutacja@businessandculture.pl
Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Jednocześnie informujemy, że wysyłanie zgłoszenia rekrutacyjnego do Business and Culture s.c. z siedzibą w Warszawie jest równoznaczne ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Dziękujemy!