Stanowisko

Pracownik Techniczny-Mechanik

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / zawodowe
Czas trwania oferty

14.01 29.01

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Muzeum
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

Twoje zadania:

• dbanie o utrzymanie w pełnej sprawności ruchowej i technicznej eksponatów edukacyjnych;
• naprawa, produkcja i montaż eksponatów;
• zapewnienie prawidłowej, terminowej realizacji zadań działu,
• współpraca i wsparcie służb serwisowych w diagnostyce oraz rozwiązywaniu problemów technicznych.

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:

• wykształcenia min. zawodowego (preferowane kierunki: mechanika, elektrotechnika);
• min. 2 lat doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku;
• znajomości rysunku technicznego i metrologii warsztatowej;
• ogólnej wiedzy z zakresu mechaniki i budowy maszyn oraz wszechstronności technicznej;
• uprawnień spawalniczych;
• dbałości o wysoką jakość wykonywanych prac;
• znajomość obsługi MS Office.

Oraz:

• gotowości do podjęcia pracy w systemie zmianowym;
• uprawień SEP do 1 kV (mile widziane).

Oferujemy

Dlaczego warto do nas dołączyć?

• oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu.
• gwarantujemy bezpieczne warunki pracy z wykorzystaniem nowoczesnych technologii;
• zapewniamy benefity pracownicze (m.in. opiekę medyczną, dofinansowanie karty multisport, świadczenia z ZFŚS).