Stanowisko

Młodszy specjalista ds. badań i raportowania

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

07.01 17.01

Słowa kluczowe
  • Edukacja

Opis stanowiska

Do Twoich obowiązków będzie należało:

- wspieranie zespołu w analizie danych,
- tworzenie narzędzi badawczych (ankiet selekcyjnych, kwestionariuszy),
- przygotowywanie raportów z badań wraz z rekomendacjami,
- po okresie wdrożenia również wspieranie zespołu w koordynacji projektów badawczych

Wymagania

Dlatego poszukujemy osoby, która może pochwalić się wszystkim, co poniżej:

- dobrą, praktyczną znajomość MS Excel,
- umiejętnością tworzenia atrakcyjnych wizualnie prezentacji w MS PowerPoint (umiejętność będzie weryfikowana podczas jednego z etapów procesu rekrutacji),
- umiejętnością wyciągania logicznych wniosków z danych oraz tworzenia rekomendacji (umiejętność będzie weryfikowana podczas jednego z etapów procesu rekrutacji),
- umiejętnością redagowania tekstów i swobodnego wyrażania myśli w prosty sposób (umiejętność będzie weryfikowana podczas jednego z etapów procesu rekrutacji),
- wykształceniem wyższym w stopniu magistra, preferowane: socjologia, stosowane nauki społeczne, nauki polityczne i pokrewne (także studenci ostatniego roku studiów),
- zaangażowaniem w wykonywane obowiązki i chęcią nauki.

Nasz idealny kandydat to ktoś, kto:

- jest samodzielny w realizacji zadań,
- posiada (naprawdę) dobrą organizacją własnej pracy,
- szybko i skutecznie wyszukuje informacje,
- jest skrupulatny i zorientowany na detale,
- interesuje się sprawami społecznymi,
- lubi czytać książki,
- ma poczucie humoru. :)

Zawsze mile widziane będą:

- znajomość języka angielskiego,
- podstawowa umiejętność obsługi programów graficznych,
- praktyczna znajomość programów do analizy danych (SPSS).

Oferujemy

- ciekawą i pełną wyzwań pracę z badaniami,
- indywidualne podejście do organizacji czasu pracy,
- pracę w przyjaznym zespole, w niekorporacyjnej atmosferze,
- premie finansowe za wymierne efekty pracy,
- uczestnictwo w interdyscyplinarnych projektach, również międzynarodowych
- pracę w ścisłym centrum Warszawy.

Warunki aplikowania

Rekrutacja odbędzie się w czteroetapowym procesie:

1. weryfikacja nadesłanych dokumentów CV

2. przesłanie do wybranych na podstawie CV kandydatów krótkiego zadania do wykonania (20-30 minut pracy)

3. rozmowa z kandydatami, którzy najlepiej wykonają zadanie rekrutacyjne. Podczas rozmowy kandydaci poproszeni zostaną o wykonanie zadania (ok. 30 min) – analogicznego do zakresu przyszłych obowiązków

4. wybór nowego członka zespołu IBRiS!

Na zgłoszenia czekamy do 17.01.2021 r. włącznie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres mailowy: praca@ibris.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Aplikacje bez powyższej klauzuli nie będą rozpatrywane.