Stanowisko

SPECJALISTA – AKUSTYK

Umowa
Miasto
WARSZAWA
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

01.01 17.01

Słowa kluczowe
  • Obsługa techniczna
  • Teatr

Opis stanowiska

Zadania :
• przygotowanie sprzętu akustycznego i multimedialnego
wykorzystywanego do przedstawień
• konserwacja i obsługa sprzętu akustycznego i multimedialnego
• obsługa prób, prób generalnych oraz spektakli
• rejestracja audio-foniczna spektakli i koncertów
• digitalizacja zbiorów analogowych
• montaż nagrań audiowizualnych dokumentujących działalność
Warszawskiej Opery Kameralnej

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia średniego kierunkowego
• znajomości Konsoli MIDAS M32R.
• obsługi programów Resolume , Arena 6. Adobe Premiere Pro
• doświadczenia w obsłudze wydarzeń artystycznych

Oferujemy

- zatrudnienie na umowę o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- narzędzia niezbędne do pracy,
- dopłaty do wypoczynku pracownika i jego rodziny,
- świadczenia świąteczne dwa razy w roku,
- możliwość poszerzenia kwalifikacji i dalszego rozwoju,
- udział w zagranicznych tournée zespołu artystycznego Opery.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji z tytułem AKUSTYK na adres rekrutacja@operakameralna.pl

W aplikacji prosimy o zamieszczenie zgody na przetwarzanie danych osobowych.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane oferty.