Stanowisko

Specjalistka/Specjalista ds. promocji i marketingu

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

22.10 15.01

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Literatura
  • Marketing

Opis stanowiska

• współtworzenie PR, obsługa działań promocyjnych i marketingowych Fundacji,
• współtworzenie i aktualizowanie treści promocyjnych i marketingowych,
• opracowanie, realizacja strategii promocji i marketingu książek,
• utrzymywanie bieżącego kontaktu z przedstawicielami mediów,
• obsługa działań marketingowych w księgarniach,
• obsługa social media (Facebook, Instagram, Twitter, You Tube),
• orientacja w środowisku Google AdWords, Facebook Ads,
• tworzenie prostych grafik /bannerów,
• monitorowanie i analiza rynku w zakresie efektywności wykonywanych działań.

Wymagania

• swobodne formułowanie myśli i redagowanie tekstów - tzw. „lekkość pióra”,
• wiedza i doświadczenie z zakresu PR i marketingu,
• łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność pracy w zespole,
• znajomość języka angielskiego na poziomie swobodnej komunikacji,
• dobra znajomość MS Office (Word, Power Point, Excel),
• Znajomość programów graficznych (np. Canva, Photoshop).

Oferujemy

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub w innej preferowanej formie,
• pracę w prężnie rozwijającej się, młodej instytucji,
• atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i umiejętności.

CV wraz listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: marketing@enarche.pl