bibliotekarz w Oddziale Udostępniania Biblioteki Uniwersyteckiej w Warszawie

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

13.02 21.02

Słowa kluczowe
  • Biblioteka

Opis stanowiska

· obsługa czytelników w wypożyczalni i czytelni;
· porządkowanie zbiorów znajdujących się w obszarze wolnego dostępu.

Wymagania

· znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną
komunikację;
· praktyczna znajomość systemu Windows i pakietu MS Office;
· kultura osobista oraz komunikatywność;
· umiejętność pracy w zespole;
· dyspozycyjność (praca w soboty i niedziele, praca zmianowa).

Oferujemy

· pracę w wymiarze pełnego etatu
· stabilne warunki zatrudnienia;
· możliwość podnoszenia kwalifikacji;
· atrakcyjny pakiet socjalny.

Zgłoszenia (CV oraz list motywacyjny zawierający oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych dla celów rekrutacji) prosimy przesyłać do dnia 21.02.2020
r. na adres e-mail: awrzochalski@uw.edu.pl w temacie wpisując „Praca OU”. Biblioteka Uniwersytecka w Warszawie zastrzega sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi kandydatami.