Stanowisko

Pracownik informacji naukowej BUW

Umowa
etat
Wynagrodzenie

do 3300 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

05.02 24.02

Słowa kluczowe
  • Biblioteka

Opis stanowiska

*obsługa stanowiska w Informatorium i w pracowni informacji naukowej,
*udzielanie informacji bibliometrycznej, w tym dokonywania analiz dorobku naukowego,
*prowadzenie szkoleń bibliotecznych i specjalistycznych,
*opieka nad księgozbiorem dziedziny Muzyka, architektura, sztuki piękne.

Wymagania

>wykształcenie wyższe (tytuł magistra), zwłaszcza w następujących dyscyplinach:
>>nauki społeczne (mile widziani są absolwenci kierunku bibliologia i informatologia),
>>nauki humanistyczne,
>znajomość zagadnień parametryzacji nauki i źródeł informacji naukowej,
>znajomość języka angielskiego na poziomie przynajmniej B2,
>biegłej umiejętność obsługi komputera (środowisko Windows) i pakietu Microsoft Office,
>komunikatywność i umiejętność publicznego prezentowania,
>chęć podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
>gotowość do pracy dwuzmianowej (do godz. 21) i weekendowej (dodatkowo płatnej).

Dodatkowymi atutami będą:
>doświadczenie w pracy w bibliotece, zwłaszcza w obsłudze czytelników,
>znajomość zagadnień Open Science,
>doświadczenie w redakcji stron WWW lub profesjonalnego prowadzenia mediów społecznościowych.

Oferujemy

>stabilne zatrudnienie (umowa o pracę) w wiodącej bibliotece akademickiej, na jednym z największych uniwersytetów w Polsce,
>uznaniowe premie kwartalne (do 1000 PLN),
>atrakcyjne świadczenia socjalne (m. in. trzynasta pensja, dofinansowanie wypoczynku, zajęcia sportowe dla pracowników UW),
>możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych poprzez udział w branżowych konferencjach krajowych i zagranicznych, w programie Erasmus+, w szkoleniach dla pracowników administracji UW

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie następujących dokumentów:
>CV,
>listu motywacyjnego, krótko opisującego w jaki sposób spełniają Państwo nasze wymagania, jako kandydaci do zatrudnienia na opisywane stanowisko,
>oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, zgodnie z wzorem dostępnym na stronie: https://www.buw.uw.edu.pl/praca-w-buw/.
Dokumenty prosimy przesyłać na adres: a.ksiazczak@uw.edu.pl do dnia 24 lutego 2020 r. wpisując w temacie wiadomości „Praca w OUIS”.