Stanowisko

instruktor/instruktorka

Umowa
dzieło / na zlecenie / kontrakt B2B / staż / praktyki / wolontariat
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe / zawodowe
Czas trwania oferty

22.07 20.08

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Film
  • Fotografia
  • Grafika
  • IT
  • Literatura
  • Muzeum
  • Muzyka
  • Nowe media
  • Sztuka
  • Teatr

Opis stanowiska

Ośrodek Kultury i Edukacji SM WOLA przy ul. Powstańców Śląskich 108A/22 w Warszawie ogłasza nabór instruktorek i instruktorów zajęć na rok edukacyjny 2024/2025.
Poszukiwani są instruktorzy i instruktorki do prowadzenia:

- zajęć edukacyjnych (eksperymenty, programowanie, robotyka, grafika komputerowa, animacja poklatkowa, nowe technologie, zajęcia przyrodnicze, historyczne i inne),
- zajęć muzycznych (wokalne zajęcia indywidualne i grupowe, nauka gry na instrumentach, zajęcia umuzykalniające dla najmłodszych i inne),
- zajęć artystycznych (plastyka sensoryczna dla maluchów, rękodzieło, szycie i inne),
- zajęć ruchowych (zajęcia taneczne, w tym taniec nowoczesny i towarzyski, sztuki walki, zajęcia ruchowe dla rodziców z dziećmi, zajęcia ogólnorozwojowe dla maluchów i inne),
- zajęć dla seniorów.
Ponadto poszukiwani są instruktorzy, twórcy i eksperci do prowadzenia warsztatów, spotkań, prelekcji itp. w Piwnicy pod Górcami, filii OKiE SM WOLA przy ul. Bogatyńskiej 4 w Warszawie, np.
- spotkania podróżnicze, wieczory autorskie i poetyckie, kameralne koncerty akustyczne, prelekcje i wykłady,
- warsztaty dla kobiet: rozwojowe, rękodzielnicze, kreatywne, mindfulness, kosmetyczne itp.,
- zajęcia ruchowe: treningi sportowe na świeżym powietrzu.

Wymagania

Kwalifikacje do prowadzenia zajęć.

Oferujemy

Umowa zlecenie, umowa o dzieło, B2B lub inne

Zgłoszenia wraz z opisem doświadczenia i ofertą zajęć przyjmowane będą do wtorku, 20 sierpnia br. pod adresem e-mail: okie@smwola.com.pl.
W razie pytań lub wątpliwości, pracownicy instytucji zachęcają do kontaktu: tel. 22 405 61 71.