Stanowisko

Zastępca Kierownika Działu Edukacji Kulturalnej

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

12.10 10.11

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Edukacja
  • Nowe media
  • Sztuka
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

koordynacja prac Działu Edukacji Kulturalnej we współpracy z Kierownikiem Działu w tym:

a) opieka merytoryczna nad realizowanymi projektami,
b) planowanie i rozdzielanie obowiązków podległym pracownikom,

planowanie i zarządzanie harmonogramami i budżetami Działu,

tworzenie planów, sprawozdań merytorycznych i finansowych związanych z projektami, zadaniami i działaniami realizowanymi przez Dział,

współtworzenie oferty Działu,

współpraca z podmiotami zewnętrznymi, w tym z innymi instytucjami oraz organizacjami pozarządowymi.

Wymagania

Wymagania niezbędne:

ukończenie studiów wyższych, preferowane kierunki humanistyczne oraz społeczne, mile widziana specjalizacja lub ukończone studia podyplomowe z zakresu zarządzanie projektami,

min. 4 letnie doświadczenie w organizacji i koordynacji projektów,

doświadczenie w zarządzaniu zespołem,

ogólna wiedza z zakresu edukacji kulturalnej,

umiejętność egzekwowania wyników pracy podwładnych,

umiejętność efektywnej organizacji pracy własnej w tym ustalania priorytetów oraz realizacji określonych celów,

znajomość narzędzi do zarządzania projektami,

wysokie kompetencje komunikacyjne we współpracy z podmiotami wewnętrznymi
i zewnętrznymi.

Mile widziane:

doświadczenie w organizacji i koordynacji projektów o charakterze kulturalnym i edukacyjnym.

Oferujemy

Oferujemy:

umowę o pracę

możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego;

dodatkowo: rozbudowany system motywacyjny płacowy i pozapłacowy

możliwość bezpłatnego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych realizowanych przez NCK a także w wybranych wydarzeniach partnerów,

prywatna opieka medyczna i karnet sportowy na preferencyjnych warunkach.

Warunki aplikowania

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz:

formularz

Rekrutację przewidujemy zarówno w formule zdalnej jak i stacjonarnej
Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia procesu rekrutacyjnego.