Stanowisko

Zamek Królewski na Wawelu szuka WAWELTARIUSZY!

Umowa
wolontariat
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Czas trwania oferty

14.04 30.06

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Edukacja
  • Marketing
  • Muzeum

Opis stanowiska

Pewnie zastanawiasz się kim jest Waweltariusz? Czy to jakiś stopień wojskowy? A może nazwa funkcji na królewskim dworze?

Wszystko stanie się jasne kiedy połączymy dwa słowa Wawel i wolontariusz. Tak powstał Waweltariusz, czyli prawdziwie wawelski wolontariusz do zadań specjalnych.

Każdego dnia, Wzgórze Wawelskie odwiedzają tysiące turystów! Robimy co w naszej mocy, aby każdy z nich miał szansę poznać najpiękniejsze zakątki tego wyjątkowego miejsca w bezpieczny sposób.
Jeśli dysponujesz wolnym czasem, chcesz zdobyć niepowtarzalne doświadczenie, a także mieć swój wkład w działalność Zamku, prześlij do nas swoje zgłoszenie.

Wymagania

Jeśli masz mnóstwo energii i zapału, chętnie pomagasz innym, a nawiązywanie nowych kontaktów to dla Ciebie pestka, być może czekamy właśnie na Ciebie!

Oferujemy

Oferujemy możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia w jednym z najbardziej znanych muzeów w Polsce. Możliwość poznania wyjątkowych zakamarków Zamku, oraz przede wszystkim aktywny udział w tworzeniu niezapomnianej atmosfery i wrażeń dla naszych odwiedzających.

Zapraszamy do aplikowania za pomocą formularza: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=97154d69a511423cadc9b2b595ab01f2