współpracownik Działu Statystyki i Parametryzacji Muzeów w Narodowym Instytucie Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

26.01 08.02

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Muzeum
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

1. Udzielanie informacji oraz pomoc w uzupełnianiu formularzy ankietowych użytkownikom systemu informatycznego do zbierania danych statystycznych;
2. Kontrola poprawności danych w ankietach złożonych w ramach projektu Statystyka muzeów oraz pozostałych badań statystycznych prowadzonych przez NIMOZ;
3. Wykonywanie zadań związanych z działaniem systemu informatycznego do zbierania danych statystycznych oraz jego bieżąca obsługa;
4. Wykonywanie zadań związanych z bieżącym prowadzeniem strony www.statystykamuzeow.pl, w tym obsługa systemu zarządzania treścią strony;
5. Śledzenie informacji nt. statystyki muzealnej w kraju i na świecie oraz prowadzenie działalności informacyjnej w tym zakresie za pośrednictwem strony www.statystykamuzeow.pl;
6. Wspieranie pracowników Działu w pozostałych realizowanych działaniach.

Wymagania

- wykształcenie wyższe (magisterskie lub licencjackie);
- dobra organizacja pracy własnej, umiejętność pracy w zespole;
- komunikatywność, staranność, dbałość o szczegóły;
- znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
- biegła obsługa MS Office w szczególności MS Excel;
- umiejętność obsługi urządzeń biurowych.

Preferowane:
- doświadczenie w pracy w muzeum lub instytucjach, zajmujących się statystyką kultury;
- znajomość przepisów prawa związanych z muzealnictwem.

Oferujemy

Forma zatrudnienia: umowa zlecenia.
Wymiar czasu pracy: 40 godzin tygodniowo.
Forma pracy: zdalna lub stacjonarna pod adresem: Narodowy Instytut Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów, Warszawa, ul. Goraszewska 7

Oczekujemy na list motywacyjny oraz curriculum vitae (CV) w terminie do dnia 8 lutego 2021 roku, przesyłane na adres biuro@nimoz.pl lub w wersji tradycyjnej na adres instytucji.