Stanowisko

Współpracownik ds. redakcji portalu (umowa zlecenie)

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

29.01 02.03

Słowa kluczowe
  • Marketing
  • Nowe media
  • Obsługa techniczna
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Twój zakres obowiązków:

• Tworzenie i redakcja tekstów w serwisach Narodowego Centrum Kultury;
• Redakcja i wysyłka newsletterów;
• Przygotowywanie grafik w programów Canva;
• Współpraca z grafikiem i dtpowcem przy tworzeniu grafik;
• Zarządzanie treściami na stronach w systemie CMS;
• Tworzenie i aktualizacja baz danych;
• Przygotowanie i redagowanie pism, prezentacji i raportów;
• Tworzenie agend spotkań i sprawozdań;
• Prowadzenie dokumentacji (kosztorysy, harmonogramy, umowy i
sprawozdania);
• współpraca z zespołem Działu Komunikacji przy realizacji działań
promocyjnych.

Wymagania

Kogo szukamy?

Poszukujemy osoby sprawnie przenoszącej myśli na papier, nienagannie posługującej się językiem polskim, mającej dużo wewnętrznej energii i pasji do upowszechniania kultury.

Wymagania niezbędne:

• umiejętność pracy w CMS;
• ukończenie studiów wyższych min. licencjat;
• wysokie kompetencje komunikacyjne;
• umiejętność formułowania myśli i tworzenie tekstów;
• bardzo dobra znajomość programów MS Word, Excel i PowerPoint.

Wymagania dodatkowe:

• znajomość aktualnych trendów w marketingu elektronicznym;
• mile widziane doświadczenie w pracy w sektorze kultury;
• udział w realizacji kampanii promocyjnych wydarzeń artystycznych;
• umiejętność pracy zespołowej.

Oferujemy

Oferujemy:

• pracę w oparciu o umowę zlecenie ok 160 h/mc;
• pracę w jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek kultury w Polsce;
• możliwość bezpłatnego uczestnictwa w wydarzeniach kulturalnych
realizowanych przez NCK, a także w wybranych wydarzeniach partnerów;
• dogodna lokalizacja przy stacji Metro Płocka.

Kandydatów prosimy o przesyłanie CV poprzez poniższy formularz:

formularz

Rekrutację przewidujemy gł. w formule zdalnej.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Zastrzegamy sobie możliwość wcześniejszego zamknięcia procesu rekrutacyjnego.