Stanowisko

Współpracownik ds. obsługi programów dotacyjnych

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

07.07 30.07

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:

Obsługa merytoryczna i finansowa programów Narodowego Centrum Kultury, w szczególności:

a ) weryfikacja formalna, merytoryczna i rachunkowa raportów rozliczeniowych w programach,

weryfikacja dokumentów na etapie naboru,

b) kontakt mailowy i telefoniczny z beneficjentami związany z bieżącą obsługą programów,

c) inne prace administracyjne oraz współpraca w ramach innych zadań Działu Programów Dotacyjnych związanych z obsługą programów dotacyjnych.

obsługa innych programów zarządzanych przez Narodowe Centrum Kultury, w tym programów Ministra Kultury Dziedzictwa Narodowego i Sportu.

Wymagania

Wymagania:

wykształcenie wyższe (tytuł magistra lub licencjat),

min. roczne doświadczenie w obsłudze programów dotacyjnych lub przy rozliczaniu projektów,

dobra organizacja czasu pracy i wielozadaniowość,

biegła umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office (w szczególności Excell, Word),

terminowość i dokładność,

efektywność w pracy zespołowej oraz indywidualnej umiejętność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów.

Mile widziane:

znajomość aktualnych trendów i nurtów w kulturze,

doświadczenie w pracy w instytucji kultury min. 2 lata (ew. w administracji publicznej)

znajomość ustaw o organizowaniu i prowadzeniu działalności kulturalnej, o finansach publicznych i o rachunkowości.

Oferujemy

Oferujemy:

wymiar godzinowy zlecenia -160 godzin w miesiącu,

umowa będzie zawarta do 31 grudnia 2021 r. z możliwością przedłużenia,

dogodną lokalizację przy metrze Płocka.

Dokumenty aplikacyjne tj. CV należy składać poprzez formularz:

formularz