Stanowisko

Współpracowniczka lub Współpracownik do Zespołu Promocji

Umowa
dzieło / na zlecenie
Wynagrodzenie

2400—3000 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / wyższe
Czas trwania oferty

09.07 08.08

Słowa kluczowe
  • IT
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

Podstawowe czynności:
•administrowanie zasobami internetowymi,
•administrowanie systemem zintegrowanych usług internetowych,
•koordynowanie zawartością stron internetowych,
•koordynacja tworzenia stron internetowych,
•konfiguracja zdalnych serwerów,
•koordynowanie funkcjonowania systemu DNS,
•obsługa Google Analytics, konta biznesowego Google.

Wymagania

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy:
•preferowane wykształcenie techniczne lub studia o profilu technicznym (w trakcie studiów, min. 2 rok),
•PHP 5.6 lub wyżej,
•mySQL 5.8 lub wyżej,
•HTML 5,
•umiejętności obsługi i zarządzania portalami internetowymi,
•mile widziane doświadczenie w produkowaniu stron internetowych (od strony zaplecza technicznego),
•mile widziane: przykłady administracji istniejącymi portalami,
•mile widziane: przykłady zrealizowanych lub bieżących projektów,
•umiejętności pracy w zespole,
•odpowiedzialności i zaangażowania w powierzone zadania,
•samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej.

Oferujemy

Co oferujemy?
•zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w wymiarze 60-80 godzin miesięcznie,
•wynagrodzenie miesięczne w wysokości 2400-3000 zł brutto (zależne od posiadanych umiejętności i doświadczenia)

Warunki aplikowania

Jak aplikować?
CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: kariera@artmuseum.pl W tytule wiadomości należy wpisać nr referencyjny: ZP/W/07/21
Na aplikacje czekamy do 09.08.2021 r.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami / kandydatkami. W kolejnych etapach procesu rekrutacji przewidujemy możliwość sprawdzenia praktycznych umiejętności kandydatów na podstawie próbek pracy (Excel, zdobywanie i porządkowanie informacji, organizacja pracy).
Dodatkowo prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO.”