Współpracowniczka lub Współpracownik do Działu Kolekcji i Zbiorów.

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

06.07 06.08

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Księgowość
  • Muzeum

Opis stanowiska

Podstawowe czynności:
•opracowywanie i wprowadzanie danych dotyczących zbiorów w systemie zarządzania zbiorami muzeum w zakresie dokumentacji ewidencyjnej muzealiów, Archiwów Sztuki Współczesnej Filmoteki Artystycznej oraz danych pozaewidencyjnych (opracowania naukowe, wystawy, wydarzenia, publikacje, bibliografia),
•opracowywanie i wprowadzanie danych dotyczących dokumentacji wejścia prac do muzeum, wyjścia prac z muzeum, pozyskiwania prac do zbiorów, kontroli / oceny stanu zachowania, konserwacji,
•praca w systemie zarządzania zbiorami muzeum TMS Collections (Gallery Systems): wprowadzanie danych, import danych, przygotowanie do importu i import plików, udostępnianie danych i wizerunków,
•praca w systemie ZOSIA (NAC / NDAP) i w systemie NUKAT,
•praca w charakterze Inwentaryzatora.

Wymagania

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy:
•wykształcenia wyższego,
•minimum 2-letniego doświadczenia w pracy jako inwentaryzator zbiorów lub osoba odpowiedzialna za zarządzanie zbiorami w muzeum lub innej instytucji kultury,
•umiejętności prowadzenia ewidencji zbiorów – muzealiów i archiwaliów,
•umiejętności pracy w systemie zarządzania zbiorami muzeum (wprowadzanie danych, import danych, przygotowanie do importu i import plików, udostępnianie danych i odwzorowań cyfrowych),
•znajomości terminologii z zakresu historii sztuki,
•znajomości standardu zarządzania zbiorami muzealnymi SPECTRUM,
•umiejętności pracy w systemach ZOSIA (NAC / NDAP) i NUKAT,
•znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (minimum B2),
•umiejętności obsługi pakietu MS Office (szczególnie Excel),
•umiejętności obsługi oprogramowania MS Access,
•dokładności i systematyczności,
•umiejętności pracy zespołowej i komunikatywności,
•odpowiedzialności i zaangażowania w powierzone zadania,
•samodzielności i dobrej organizacji pracy własnej.

Oferujemy

Co oferujemy?
•zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie w wymiarze średnio 120-130 godzin miesięcznie, z możliwością kontynuowania współpracy,
•wynagrodzenie na poziomie ok. 35-40 zł brutto / h (uzależnione od posiadanego doświadczenia).

Warunki aplikowania

Jak aplikować?
CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: kariera@artmuseum.pl W tytule wiadomości należy wpisać nr referencyjny: DKiZ/W/07/21
Na aplikacje czekamy do 06.08.2021 r.
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami / kandydatkami. W kolejnych etapach procesu rekrutacji przewidujemy możliwość sprawdzenia praktycznych umiejętności kandydatów na podstawie próbek pracy (Excel, zdobywanie i porządkowanie informacji, organizacja pracy).
Dodatkowo prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO.”