Stanowisko

Wolontariusz w Dziale Organizacji Wystaw

Umowa
wolontariat
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

25.08 26.09

Słowa kluczowe
  • Muzeum
  • Sztuka
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

“Wszystkie arrasy króla. Powroty 2021–1961–1921”, “Sztuka Wschodu. Namioty tureckie”, “Zwierzyniec Królewski. Wilkoń na Wawelu”, “Cranach na Wawelu” to tylko kilka ostatnich wystaw, które zrealizował wawelski zespół. Jeśli chcesz poznać niesamowitych ludzi, którzy stoją za organizacją tak złożonych i interdyscyplinarnych przedsięwzięć, uczyć się od najlepszych i mieć swój udział w tworzeniu kolejnej wystawy czekamy właśnie na Ciebie.

Wymagania

Chcemy, abyś ten czas wykorzystał jak najlepiej, dlatego szukamy naprawdę zmotywowanych osób, które cechuje głód wiedzy, ogrom chęci i wielkie zaangażowanie.

My dajemy Ci swoją wiedzę, możliwość zdobycia unikalnego doświadczenia oraz udział w wyjątkowych i ciekawych projektach, zobaczenia miejsc na Wawelu dostępnych tylko dla pracowników i pracy z muzealiami. W zamian oczekujemy jedynie chęci do działania, pasji oraz uśmiechu. Jeśli możesz pochwalić się doświadczeniem zdobytym w szerokorozumianej kulturze, będzie to z pewnością Twój atut, który może sprawić, że wyróżnisz się wśród innych zgłoszeń.

Oferujemy

Dołączysz do Działu Organizacji Wystaw, który będziesz mógł wspierać w codziennych działaniach. Uczyć się koordynacji, zapoznawać się z poszczególnymi etapami organizacji wystawy, a także poznawać działalność muzeum “od kuchni”. Zobaczysz, jak wygląda praca z muzealiami i firmami zewnętrznymi, jak wiele różnych osób zaangażowanych jest w pracę nad wystawą.

Jeśli dotarłeś tutaj, czujesz ekscytację, a przez głowę przechodzi myśl “woow brzmi super” to koniecznie wypełnij formularz i daj nam szansę się poznać. Wypełnij formularz: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=0d9b95672d0e4f3ca2779d7cc2687958