Stanowisko

WIDEO-REALIZATOR

Umowa
Miasto
Wrocław
Województwo
Dolnośląskie
Czas trwania oferty

20.05 30.06

Słowa kluczowe
  • Film
  • Nowe media
  • Obsługa techniczna
  • Sztuka
  • Teatr

Opis stanowiska

Wrocławski Teatr Współczesny poszukuje pracownika na stanowisko WIDEO-REALIZATORA w dziale technicznym.

Wymagania:
- doświadczenie na podobnym stanowisku najlepiej minimum dwa lata pracy w teatrze lub dobra znajomość specyfiki pracy w teatrze w systemie zadaniowym z dzielonym trybem pracy.
- radzenie sobie ze stresem i niespodziewanymi obciążeniami sytuacyjnymi.
- bardzo dobra znajomość resolume arena, obs studio, premiere pro/davinci
- umiejetność rozróżniania sygnałów analogowych od cyfrowych, znajomość przesyłu danych po kablach hdmi, coaxialnych, ethernetowych,
- znajomość sprzętu umożliwiającego komunikacje na dużych odległościach (extendery)
- znajomość sprzętu multimedialnego i ich możliwości (projektory, ekrany itp.), umiejętność opinania ich w sieć
- znajomość sprzętu umożliwiającego wprowadzanie sygnału z kamer do komputera.
- znajomość stołów wizyjnych
- kreatywność i samodzielność w rozwiązywaniu problemów,
- umiejetność pracy z realizacjami live
- umiejętność współpracy przy powstawaniu spektakli oraz realizacji steamingowych - praca za kamerą

Wymagania

Sprzęt na stanie , który należy obsługiwać w teatrze:
- extendery hdmi-ethernet
- extendery hdmi-bnc
- projektory laserowe pt-mz670/770
- ekrany LCD LG -
- graber marki blackmagic oraz startech
- konwertery blackmagic z sdi na analog
- karty decklink duo2
- komputer na oprogramowaniu Windows 10
- uchwyty do projektorów/telewizorów
- przewody łączeniowe i sygnałowe HDMI , SDI , BNC , LAN .

Oferujemy

Oferujemy:
- zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- stabilne miejsce pracy
- ciekawą pracę w instytucji kultury

Odpowiedzi na wszelkie pytania udziela kierownik techniczny - Daniel Jaskuła, e-mail: techniczny@wteatrw.pl, tel. +48 512 950 806; 71 | 358 89 15.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres: techniczny@wteatrw.pl