Stanowisko

Technik/Logistyk

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Kraków
Województwo
Małopolskie
Czas trwania oferty

10.06 23.06

Słowa kluczowe
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

- przygotowywanie przestrzeni pod wydarzenia takie jak wykłady, spotkania, wystawy
- transport i montaż elementów wystroju, podstawowych mebli oraz elementów wystawowych
- obsługa rzutnika, komputera
- pomoc przy organizacji elementów technicznych potrzebnych do realizacji wystaw

Wymagania

- dyspozycyjność w czasie trwania festiwalu (26.06-4.07) oraz na tydzień przed
- umiejętność obsługi telewizora, rzutnika
- rzetelność przy wykonywaniu prac technicznych
- własne narzędzia
- prawo jazdy kat. B
- mile widziana znajomość języka angielskiego na komunikatywnym poziomie

Oferujemy

- zatrudnienie na umowę zlecenie lub dzieło
- atrakcyjne wynagrodzenie
- elastyczne godziny pracy

Zgłoszenia wraz z CV prosimy przesyłać na adres anna@festivalt.com