Stanowisko

TECHNIK DS. AKUSTYKI I OBSŁUGI TECHNIKI SCENICZNEJ

Umowa
Miasto
Sławków
Województwo
Śląskie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

10.09 24.09

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

• obsługa sprzętu akustycznego , audiowizualnego i oświetleniowego podczas imprez organizowanych oraz współorganizowanych przez MOK,
• dbanie o stan techniczny, dokonywanie konserwacji sprzętu akustycznego, audiowizualnego i oświetleniowego oraz wykonywanie drobnych napraw niewymagających uprawnień zapewniających ciągłość pracy instytucji,
• udział w przygotowywaniu planów zakupów i specyfikacji technicznych.

Wymagania

• wykształcenie minimum średnie (mile widziane wykształcenie muzyczne),
• wiedza i doświadczenie zapewniające obsługę sprzętu nagłośnieniowego i oświetleniowego, umożliwiające wykonywanie zadań związanych z realizacją dźwięku i oświetlenia, w czasie koncertów i spektakli odbywających się w obiektach oraz podczas wydarzeń plenerowych,
• umiejętność pracy w zespole,
• dyspozycyjność, odpowiedzialność, dobra organizacja, komunikatywność, samodzielność,
• prawo jazdy kat. B,
• brak przeciwwskazań do pracy na wysokości,
• mile widziana znajomość języka angielskiego.

Oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia,
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
• wyjątkową atmosferę pracy w zgranym, profesjonalnym i doświadczonym zespole.

Dokumenty składać można za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres: sekretariatmok@mok.slawkow.p,l osobiście w sekretariacie Miejskiego Ośrodka Kultury lub przesłać listownie na adresem:
Miejski Ośrodek Kultury
ul. Młyńska 14
41-260 Sławków