Stanowisko
Tancerze soliści/tancerze w zespole
Umowa
etat
Miasto
Wrocław
Województwo
Dolnośląskie
Wykształcenie
średnie / zawodowe
Czas trwania oferty

25.11 08.12

Słowa kluczowe
  • Sztuka
  • Teatr
Opis stanowiska

Dyrekcja Opery Wrocławskiej zatrudni na stanowiska: tancerz solista, tancerka solistka, tancerz w zespole oraz tancerka w zespole.

Wymagania

W repertuarze m.in.:
DZIADEK DO ORZECHÓW. OPOWIEŚĆ WIGILIJNA Piotr Czajkowski/ choreografia- Youri Vámos
ANNA KARENINA Rodion Szczedrin/ choreografia- Bożena Klimczak
COPPELIA Léo Delibes/ choreografia- Giorgio Madia
DON JUAN Christoph Willibald Gluck/ choreografia- Giorgio Madia

Oferujemy

Zgłoszenia w wersji elektronicznej zawierające CV wraz z załącznikami (zdjęcia, filmy) prosimy przesyłać do
8 grudnia 2021 roku na adres wroclawballetaudition@opera.wroclaw.pl.

W CV należy podać: datę urodzenia, wzrost, wagę, wykształcenie, doświadczenie zawodowe (nagrody
w konkursach, wyróżnienia, główne role). Ponadto zgłoszenie powinno zawierać zdjęcia portretowe i taneczne
(w oddzielnych plikach), a także odnośniki do nagrań video (linki YouTube, vimeo itp.). Filmy i fotografie powinny być wykonane w ciągu ostatniego roku. Objętość całego zgłoszenia nie powinna przekraczać 5 MB. Oceniane będą wyłącznie kompletne zgłoszenia.
O zaproszeniu do udziału w audycji zakwalifikowani tancerze zostaną powiadomieni drogą mailową.

Audycja odbędzie się w Operze Wrocławskiej w dniu 15 grudnia 2021 o godz. 14:30 (Duża sala prób - 7. piętro)

Opera Wrocławska informuje, że składając dokumenty rekrutacyjne kandydat wyraża zgodę na
przetwarzanie jego danych osobowych w procesie rekrutacji, innych niż przewidziane w
przepisach prawa pracy a oczekiwanych przez Operę Wrocławską. Ponadto realizując obowiązek
nałożony na Administratora Danych Osobowych w trybie art. 13 RODO, informuję, że:
1. Administratorem danych osobowych jest Opera Wrocławska, ul. Świdnicka 35, 50-066 Wrocław.
2. W sprawach przetwarzania danych osobowych należy kontaktować się z Inspektorem Ochrony
Danych, drogą elektroniczną na adres e-mail: iod@opera.wroclaw.pl lub listownie na adres
korespondencyjny: Opera Wrocławska, ul. Świdnicka 35, 50-066 Wrocław z dopiskiem
„Ochrona danych osobowych”.