Stanowisko

Stolarz – Pomocnik Stolarza

Umowa
Miasto
Wrocław
Województwo
Dolnośląskie
Wykształcenie
policealne / średnie / zawodowe
Czas trwania oferty

03.01 30.01

Słowa kluczowe
  • Muzeum
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

Osoba ta odpowiedzialna będzie za wykonywanie wszelkich niezbędnych prac stolarskich w Muzeum:

• wykonywanie wszelkich prac z zakresu robót stolarskich
• wykonywanie konstrukcji drewnianych niezbędnych do przygotowania wystaw muzealnych
• wykonywaniu ręcznej i mechanicznej obróbki drewna i materiałów drewnopochodnych
• przestrzeganie przepisów bezpieczeństwa i higieny pracy, ochrony przeciwpożarowej i ochrony środowiska naturalnego

Wymagania

• minimum odbyty kurs stolarski poświadczony stosownym świadectwem (mile widziane: świadectwo czeladnicze lub dyplom mistrzowski w zawodzie stolarz meblowy, uzyskane w ramach kształcenia rzemieślniczego)
• umiejętność obsługi maszyn i narzędzi stolarskich
• zdolność koncentracji uwagi
• uzdolnienia techniczne
• dokładność
• wytrwałość
• umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
• bardzo dobra organizacja pracy
• umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• stałe godziny pracy
• wymiar 8/8

Osoby zainteresowane prosimy o składanie CV listownie na adres MNWr lub mailowo na adres: sekretariat@mnwr.pl (z adnotacją „Rekrutacja – Pomocnik Stolarza”) do dnia 30.01.2022 r.

Prosimy o zamieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Muzeum Narodowe we Wrocławiu moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych dla celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w tym ogłoszeniu o pracę (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w kodeksie pracy lub innych przepisach prawa).

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Muzeum Narodowe we Wrocławiu moich danych osobowych do celów przyszłych procesów rekrutacyjnych.

Administratorem danych osobowych jest Muzeum Narodowe we Wrocławiu, z siedzibą przy pl. Powstańców Warszawy 5, 50-153 Wrocław. Podanie i zgoda na przetwarzanie dodatkowych danych osobowych, a także zgoda na przetwarzanie ich do celów innych rekrutacji prowadzonych przez administratora jest w całości dobrowolna i nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji, a także może być wycofana w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania. Szczegółowe informacje na temat przetwarzania danych osobowych i przysługujących Państwu praw dostępne są w zakładce Polityka Prywatności na stronie mnwr.pl.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.