Stanowisko

Stażysta

Umowa
staż / praktyki
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

24.08 31.12

Słowa kluczowe
  • Grafika
  • Marketing
  • Nowe media
  • Sztuka
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Do Twoich zadań należeć będzie:
• Tworzenie treści na social media
• Pomoc w prowadzeniu i obsłudze projektów social media
• Współtworzenie strategii komunikacji w mediach społecznościowych
• Redagowanie artykułów, krótkich notek prasowych
• Research tematów wskazanych przez opiekuna
• Monitorowanie kont na Facebooku, Instagramie
• Udział w obecnych i nowych projektach oraz wsparcie przy trwających kampaniach reklamowych

Wymagania

• Bardzo dobra znajomość języka polskiego
• Tak zwane „lekkie pióro”
• Mile widziana znajomość mediów społecznościowych i trendów w Internecie
• Otwarty umysł i komunikatywność
• Kreatywność
• Dbałość o szczegóły i pozytywne nastawienie do innych ludzi i świata

Oferujemy

• Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego
• Pracę stacjonarną w młodym zespole
• W pełni wyposażone stanowisko pracy
• Referencje
• Elastyczne godziny pracy
• Możliwość pracy zdalnej, kiedy jest taka potrzeba

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres biuro2@fundacjaksiazatlubomirskich.pl z dołączoną klauzulą:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).”
Fundacja Książąt Lubomirskich
Ul. Bartoszewicza 3/30, 00-337 Warszawa
Tel. +48 882 005 033