Stażysta/ka działu komunikacji i promocji Malta Festival Poznań (3 oferty)

Umowa
staż / praktyki
Wynagrodzenie

1000—1500 PLN netto

Miasto
Poznań
Województwo
Wielkopolskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe / zawodowe
Czas trwania oferty

07.01 21.01

Słowa kluczowe
  • Grafika
  • Literatura
  • Marketing
  • Nowe media
  • Sztuka
  • Teatr
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Dział komunikacji festiwalu Malta składa się z kilku sekcji: biura prasowego, działu promocji, komunikacji internetowej oraz biura obsługi widza i multimediów. Stażysta/stażystka zdobędzie doświadczenie przy organizacji festiwalu z kilkusetosobowym zespołem. Nauczy się koordynować swoją pracę i zarządzać czasem swoim i innych, planować zadania z zakresu komunikacji i promocji projektu. Stażyści nauczą się tworzyć notki prasowe, komunikować w social mediach, obsługiwać programy Mailchmip, FileZila (ftp), CMS.

Festiwal Malta po raz 31. zaprezentuje przegląd prac zagranicznych i polskich artystów z obszaru sztuk performatywnych, społecznych, teatralnych i muzycznych.

Wymagania

Obecność 3 dni w tygodniu w Fundacji Malta lub zadaniowo online; liczba godzin do ustalenia, działania projektowe. WYMAGANIA: język angielski, znajomość podstawowych narzędzi do edycji grafiki, nowych mediów, redakcji tekstów oraz mile widziane posługiwanie się poprawną polszczyzną – opcjonalnie, obsługa Mailchimpa, CMSa – możliwość zdobycia tych umiejętności podczas stażu.

Oferujemy

Festiwal poszukuje w okresie LUTY-MARZEC 2021 r. 3 stażystów/stażystek na płatny staż do różnych zadań z zakresu działań komunikacji festiwalu, od prowadzenia kanałów social media – Facebooka, Instagrama, Twittera, po prace koordynujące działania biura prasowego i widownię. W zależności od preferencji i kompetencji stażysty dopasujemy prace zgodnie z oczekiwaniami stażysty. Możliwość zatrudniania na umowę o dzieło po odbyciu stażu przy 31. edycji Malta Festival Poznań na okres KWIECIEŃ-LIPIEC 2021 r.

Zapraszamy do przesłania CV, listu motywacyjnego dp 20 stycznia 2021 r. na adres: agnieszka.kopiewska@malta-festival.pl