Stanowisko
Staż
Umowa
staż / praktyki
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / wyższe / zawodowe
Czas trwania oferty

09.03 31.05

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Edukacja
  • Fotografia
  • Grafika
  • IT
  • Literatura
  • Nowe media
  • Obsługa techniczna
  • Sztuka
  • Zarządzanie projektem
Opis stanowiska

Zaangażowanie się i pomoc w bieżącej realizacji projektów fundacji.
Pomoc w organizacji wydarzeń i działań fundacji (m.in. warsztatach, szkoleniach, spotkaniach i konferencjach).
Udział w cotygodniowych spotkaniach zespołu fundacji.
Wsparcie w przygotowywaniu dokumentów administracyjnych fundacji.
Przygotowywanie materiałów marketingowych

Wymagania

Osoby pełnoletniej, która chce się rozwijać i zaangażować w życie i projekty Fundacji.
Odpowiedzialnej osoby, która ma łatwość komunikowania się z drugim człowiekiem.
Stażysty, który świadomie będzie wspierał fundację w szerzeniu wsparcia i pomocy ludziom oraz budowania świadomości społecznej na temat łuszczycy i innych chorób skóry

Oferujemy

Uczestnictwo w kilku ciekawych projektach dających dużo satysfakcji ale przede wszystkim niosącym Pomoc!
Możliwość uczenia się od doświadczonych trenerów i ekspertów.
Zapoznanie z zgromadzonym i spisanym doświadczeniem fundacji.
Rozwinięcie umiejętności interpersonalnych pracy w zespole.
Przyjazną atmosferę pracy, w dobrej lokalizacji Plac Unii Lubelskiej w Warszawie.
Możliwość zatrudnienia po 3-miesięcznym okresie próbnym.
Zespół, do którego dołączysz jest twórczy, otwarty i przyjacielski. Stworzymy dla Ciebie dobre warunki do nauki oraz rozwoju.

Warunki aplikowania

Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany nie zwlekaj !
Wyślij nam swoje zgłoszenie do 15.09.2020 na adres podany w ogłoszeniu, w którym prosimy o udzielenie odpowiedzi na następujące pytania:

Dlaczego chciałbyś/łabyś zostać naszym stażystą?
Czy kiedykolwiek miałeś/łaś doświadczenie z pracą z młodzieżą, wolontariatem, samorządem uczniowskim, młodzieżową radą, sejmikiem wojewódzkim ?
Czego chciałbyś/łabyś nauczyć się podczas stażu?

W tytule maila prosimy o wpisanie tematu: Stażysta/Stażystka Imię, Nazwisko.

E- mail kontaktowy: ania.gulko@fundacjabezwstydu.pl