Stanowisko

Staż w dziale Social Media

Umowa
staż / praktyki / zdalna
Miasto
Poznań
Województwo
Wielkopolskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe / zawodowe
Czas trwania oferty

17.03 18.04

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Film
  • Grafika
  • Marketing
  • Nowe media

Opis stanowiska

Szukamy osoby, która nie boi się wyzwań, kocha film i jest pełna zapału.
Poznańska Szkoła Filmowa szybko się rozwija – a Ty też będziesz motorem tego rozwoju.
Szukamy osoby, która zajmię się social mediami (fb, Instagram, Tik Tok), będzie aktywnie promować szkołę, żeby każdy kto interesuje się filmem dowiedział sie o jej istnieniu.
Praca w 100% zdalna.
Możliwość zatrudnienia po 2 miesięcznym okresie próbnym.

Wymagania

• komunikatywność i chęć uczenia się,
• systematyczność,
• dobre zorganizowanie,
• pasjonuje Cię marketing online,
• interesuje Cię świat filmu.

Oferujemy

• możliwość realizacji praktyk studencich / stażu wymaganych podczas toku studiów,
• pracę przy ekscytujących projektach,
• zdobycie doswiadczenia w branzy filmowej,
• możliwość zatrudnienia po odbyciu stażu.

Proszę wysłać cv + kilka słów o sobie na adres kontakt@poznanfilmschool.pl do 18.04.2021r