Stanowisko

STARSZY SPECJALISTA DS. PROMOCJI

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

14.07 26.07

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Marketing
  • Muzeum
  • Nowe media
  • Obsługa techniczna
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Do zadań pracownika należeć będzie:
• planowanie, koordynacja i realizacja strategii komunikacyjnych i marketingowych związanych z wystawami i innymi imprezami kulturalnymi
• organizacja działań promocyjnych, wydarzeń kulturalnych, spotkań z dziennikarzami oraz konferencji prasowych,
• opracowywanie materiałów promocyjnych i informacyjnych,
• współpraca z mediami, agencjami reklamowymi, drukarniami, grafikami w zakresie działań promocyjnych,
• planowanie i wdrażanie dystrybucji materiałów promocyjnych,
• tworzenie sprawozdań, zestawień oraz raportów,
• zdobywanie patronatów medialnych,
• pozyskiwanie środków i sponsorów na działania promocyjne i realizację projektów,
• organizowanie procesów przetargowych w ramach zamówień publicznych
• nadzór nad projektami wydawniczymi instytucji,
• redakcja tekstów do katalogów i innych druków,
• bieżąca obsługa strony internetowej i mediów społecznościowych

Wymagania

Wymagania:
• min. 2-letnie doświadczenie w obszarze promocji projektów kulturalnych
• praktyczna znajomość narzędzi i zagadnień z zakresu promocji, PR, e-PR i CSR
• znajomość specyfiki pracy w instytucji kultury
• znajomość procedur przetargowych
• dobra znajomość języka angielskiego (min, B2 i MS Office)
• komunikatywność, rzetelność i uczciwość
• elastyczność i kreatywność
• umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu
• samodzielność i dobra organizacja pracy
• wyksztalcenie kierunkowe (mile widziane: marketing i zarządzanie)
• mile widziane doświadczenie w produkcji projektów artystycznych (m.in.: pozyskiwanie środków zewnętrznych, zarządzanie budżetem, przygotowywanie logistyki projektu, znajomość prawa autorskiego, współpraca z artystami, budowanie strategii promocji, rozliczanie projektów)

Oferujemy

Oferujemy:
- umowę o pracę na pełny etat,
- możliwość podwyższania kwalifikacji,
- pracę w małym zespole w atrakcyjnym komunikacyjnie miejscu w Centrum Warszawy

List motywacyjny i CV z podanym przebiegiem nauki i pracy zawodowej. Aplikacje prosimy nadsyłać w terminie do 26 lipca 2021 roku na adres: praca@1943.pl, umieszczając w temacie wiadomości kod: STARSZY SPECJALISTA DS. PROMOCJI