Starszy/a Specjalista/ka ds. Współpracy z Partnerami Norweskimi

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

29.01 12.02

Słowa kluczowe
  • Muzeum
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Podstawowe obowiązki:
Nadzór nad realizacją działań bilateralnych (współpracy z partnerami norweskimi) w ramach projektu Żydowskie Dziedzictwo Kulturowe zgodnie z założeniami merytorycznymi, harmonogramem, budżetem, tabelą wskaźników itd., w tym:
• realizacja wyznaczonych zadań we wskazanych projektach wdrażanych we współpracy z HL-Senteret;
• identyfikacja i wskazywanie ryzyka dla terminowej i poprawnej realizacji zadań Kierownikowi Zespołu ds. ŻDK oraz proponowanie i wdrażanie rozwiązań;
• aktualizacja dokumentacji, zbieranie i przekazywanie danych, terminowe przygotowywanie raportów i sprawozdań;
• nadzór nad publikowanymi informacji w języku polskim i angielskim oraz przygotowywanie informacji i materiałów o projektach bilateralnych.

Inicjowanie działań Public Relations (PR) wokół projektów bilateralnych oraz projektu Żydowskie Dziedzictwo Kulturowe we współpracy z Działem Komunikacji poprzez:
• opracowanie planu PR projektu Żydowskie Dziedzictwo Kulturowe i jego wdrożenie;
• komunikowanie działań bilateralnych oraz odpowiadanie za komunikację wewnętrzna projektu;
• monitorowanie i wdrażanie planu komunikacji projektów bilateralnych, w tym przygotowywanie informacji w języku angielskim;
• aktywny PR projektu wśród kluczowych interesariuszy;
• aktywne utrzymywanie relacji z kluczowymi interesariuszami projektu;
• przygotowywanie pakietów informacyjno-promocyjnych oraz sprawozdań, prezentacji i mailingów dla kluczowych interesariuszy projektu oraz na potrzeby komunikacji wewnętrznej.

Wymagania

Wymagania:
• wykształcenie wyższe;
• minimum 3-letnie doświadczenie w kierowaniu projektami w instytucji kultury lub minimum 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym;
• bardzo dobra organizacja pracy i umiejętności ustalania priorytetów;
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom minimum C1);
• bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel i MS Word;
• samodzielność;
• umiejętność pracy zespołowej;
• komunikatywność;
• gotowość do samodzielnego poszukiwania rozwiązań.

Mile widziane:
• doświadczenie w działalności związanej z ochroną i popularyzacją dziedzictwa żydowskiego;
• doświadczenie w realizacji projektów finansowanych z grantów norweskich i EOG;
• doświadczenie w działaniach organizacyjnych i PR.

Oferujemy

Oferujemy:
• umowę o pracę na czas określony do 31.12.2023 r.
• pracę w zaangażowanym i zmotywowanym zespole;
• możliwość rozwoju zawodowego.

CV prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@polin.pl do dnia 12.02.2021.
W tytule wiadomości proszę podać nr referencyjny ogłoszenia: EDU/WB
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami/kandydatami.

Prosimy o umieszczenie w zgłoszeniach klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO”.