Stanowisko

SPRZĄTACZ

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie / zawodowe
Czas trwania oferty

28.12 31.01

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Obsługa techniczna

Opis stanowiska

• utrzymanie czystości w magazynach FINA: przy ulicy Chełmskiej 21 (w budynkach 26 i 28 a, b i c FA-1 „Chełmska”) i przy ulicy Wałbrzyskiej 6/12 (FA-2 „Wałbrzyska) oraz w magazynie tymczasowym przy ulicy Żytniej 10 w Regułach (MT-1 „Reguły”);
• utrzymanie czystości korytarzy w Archiwum FA-1, toalet i odkurzanie profilów z przewodami i rurami od nawiewów oraz czyszczenie „na mokro” powierzchni pod regałami, schodów i podestów pomiędzy piętrami;
• utrzymanie czystości przedsionków, części biurowej i w Archiwum FA-2;
• utrzymanie czystości na terenie zewnętrznym tj. koszenie trawy, grabienie liści, odśnieżanie, zamiatanie itp. w obiekcie na ul. Wałbrzyskiej 6/12;
• zgłaszanie zapotrzebowania na materiały eksploatacyjne takie jak: płyny czyszczące, worki, wymienne paty, etc.;
• zgłaszanie potrzeb wymiany wyeksploatowanych podzespołów;
• wykonywanie drobnych prac remontowych tj. malowanie, naprawianie ubytków na ścianach itp.

Wymagania

• umiejętność planowania i organizacji pracy
• umiejętność pracy w zespole
• dokładność i skrupulatność
• sumienność i odpowiedzialność
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

Oferujemy

- umowę o pracę w nowoczesnej instytucji kultury;
- grupowe ubezpieczenie na życie;
- pakiety opieki medycznej;
- karnety sportowe

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji zawierającej list motywacyjny i CV na adres: Grazyna.Idziak@fina.gov.pl, wpisując w temacie wiadomości nazwę stanowiska, tj. Sprzątacz.
Informujemy, iż zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.
W aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).