Stanowisko
Specjalisty/ki ds. finansowych
Umowa
dzieło / na zlecenie
Wynagrodzenie

3000—3000 PLN netto

Miasto
Poznań
Województwo
Wielkopolskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe / zawodowe
Czas trwania oferty

11.01 31.01

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Kadry
  • Księgowość
  • Sztuka
  • Teatr
  • Zarządzanie projektem
Opis stanowiska

Stowarzyszenie Scena Robocza zatrudni osobę na stanowisku specjalisty/ki ds. finansowych. Wskazane jest doświadczenie pracy w organizacjach pozarządowych z obszaru kultury oraz prowadzeniu i rozliczaniu projektów grantowych. Oferujemy całoroczne zatrudnienie w formie umowy zlecenie w wysokości 3.000 PLN netto miesięcznie. Praca od lutego bieżącego roku.

Zakres obowiązków:

• prowadzenie dokumentacji księgowej stowarzyszenia;
• tworzenie planów finansowych, aktualizowanie i nadzorowanie ich realizacji;
• redagowanie i rozliczanie umów cywilnoprawnych (umowy: zlecenie, dzieło, barterowe i partnerskie);
• prowadzenie dokumentacji i zestawień finansowych realizowanych zadań w oparciu o regulaminy grantodawców;
• wystawianie faktur w oparciu o odpłatną i nieodpłatną działalność stowarzyszenia;
• obsługa konta bankowego (wprowadzanie zleceń przelewów i nadzorowanie wyciągów) oraz prowadzenie raportu kasowego;
• prowadzanie półrocznych i rocznych sprawozdań finansowych;
• ścisła współpraca z księgową.

Mile widziane kompetencje związane z pozyskiwaniem środków grantowych oraz sponsorskich.

Wymagania

Wymagania:

• biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel;
• doświadczenie w pozyskiwaniu i rozliczaniu grantów (UMP, MKiDN/NCK);
• znajomość platformy Witkac;
• znajomość przepisów i zasad funkcjonowania stowarzyszeń;
• dobra organizacja pracy i dokładność w realizacji zadań;
• odpowiedzialność i samodzielność w działaniu;
• umiejętność współpracy z zespołem;
• dbałość o miejsce pracy;
• dyspozycyjność.

Oferujemy

Oferujemy:

• całoroczna umowa zlecenie z wynagrodzeniem 3.000 PLN netto miesięcznie;
• pracę w zakresie godzinowym porównywalnym z 3/4 etatu;
• przyjazną i luźną atmosferę pracy z doświadczonym i wspierającym zespołem;
• możliwość korzystania z przestrzeni i sprzętu do realizacji własnych projektów.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV na adres: biuro@scenarobocza.pl do dnia 31.01.2022. Pytania związane z ofertą prosimy kierować na powyższy adres.

W CV prosimy o zamieszczenie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).