Stanowisko

Specjalistka/specjalista ds. realizacji oświetlenia

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

24.11 10.12

Słowa kluczowe
  • Obsługa techniczna
  • Teatr

Opis stanowiska

- Przygotowanie oraz realizacja oświetlenia scenicznego podczas prób i wydarzeń realizowanych przez Służewski Dom Kultury (również poza siedzibą SDK)
- Współpraca z reżyserami i twórcami wydarzeń w zakresie planowania i realizacji oświetlenia scenicznego.
- Współpraca w zakresie oświetlenia z operatorami kamer podczas rejestracji wideo.
- Montaż, demontaż, konserwacja, drobne naprawy sprzętu oświetleniowego oraz innych urządzeń techniki scenicznej.
- Prowadzenie ewidencji i dokumentacji sprzętu oświetleniowego.
- Realizacja innych zadań z zakresu techniki scenicznej w tym:
-- uruchomienie nagłośnienia,
-- 1-4 mikrofonów do rozmowy i dźwięku z komputera;
-- podstawowa obsługa projektora;
-- uruchomienie prezentacji lub filmu z komputera;
-- pomoc podczas montażu lub demontażu scenografii;

Wymagania

- Wykształcenie min. zawodowe/średnie.
- Doświadczenie na podobnym stanowisku – wymagany rzetelny opis doświadczenia i umiejętności związanych ze stanowiskiem lub lista obsługiwanych wydarzeń wraz z zakresem obowiązków.
- Znajomość lub gotowość do nauki i pracy na konsolecie oświetleniowej ETC GIO.
- Brak przeciwwskazań do pracy na wysokości.
- Uprawnienia SEP do 1 kV.
- Dyspozycyjność (praca również w godzinach wieczornych i w weekendy).
- Samodzielność, rzetelność, bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz wysoko rozwinięte umiejętności pracy w zespole.
- Umiejętność rozwiązywania problemów i pracy pod presją czasu.

Oferujemy

- Stabilne warunki zatrudnienia.
- Umowa o pracę: etat w pełnym wymiarze, w trybie zadaniowym. (niewykluczone zatrudnienie na część etatu - do indywidualnych ustaleń).
- 3 miesięczny okres próbny.
- Stałe wynagrodzenie.
- Grafik pracy ustalany w trybie miesięcznym.
- Praca głównie z tradycyjnymi reflektorami żarowymi typu PC i Profil. Na pokładzie są również - 6 szt. naświetlaczy LED ADB ACL 4-2 (LED RGB) oraz 2 szt. głów ruchomych VL 1100 TSD.
- Większość wydarzeń scenicznych realizowana jest w dwuosobowym zespole obsługi techniki scenicznej, czyli: realizator dźwięku i realizator oświetlenia. “Małe wydarzenia” np. 1-2 mikrofony + prezentacja na ekranie - jednoosobowo. Sporadycznie zdarzają się większe wydarzenia z pomocą dodatkowego technika sceny.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres sdk@sdk.waw.pl (w temacie wiadomości prosimy wpisać: Rekrutacja - Specjalista ds. realizacji oświetlenia) do 10 grudnia 2021 r. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatkami/Kandydatami.