Stanowisko

Specjalist(k)a ds. promocji i PR

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

09.06 25.06

Słowa kluczowe
  • Marketing
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

• planowanie, koordynacja i realizacja strategii komunikacyjnych i marketingowych związanych z działaniami Ośrodka i publikacjami (książki i kwartalnik historyczny),
• organizacja działań promocyjnych, spotkań publicznych,
• opracowywanie materiałów promocyjnych i informacyjnych,
• nadzór nad stroną internetową Ośrodka i mediami społecznościowymi,
• kształtowanie wizerunku Ośrodka,
• współpraca z mediami w zakresie działań promocyjnych,
• współtworzenie strategii budowania trwałych relacji z odbiorcami działań Ośrodka,
• zdobywanie patronatów medialnych,
• pozyskiwanie środków i sponsorów na działania promocyjne.

Wymagania

• minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w instytucji kultury,
• wykształcenie wyższe,
• doświadczenie we współpracy z mediami ogólnopolskimi,
• rozeznanie w rynku wydawniczym oraz znajomość specyfiki organizacji pozarządowej,
• komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów,
• znajomość języków obcych (co najmniej jednego w mowie i piśmie).

Dodatkowe:
• odpowiedzialność, zaangażowanie, kreatywność,
• zainteresowanie historią XX wieku i znajomość formuły wydawniczej KARTY,
• znajomość zagadnień związanych ze specyfiką realizacji projektów non-profit,
• umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Oferujemy

Pracę w ciekawym miejscu, z sympatycznymi ludźmi.
Uczestnictwo w interesujących i różnorodnych projektach.
Możliwość rozwoju zawodowego.

CV wraz z listem motywacyjnym oraz oczekiwaniami finansowymi prosimy przesyłać pod adresem praca@karta.org.pl do 25 czerwca 2021.
W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: „Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Fundację Ośrodka KARTA moich danych osobowych w celach związanych z przeprowadzeniem procesu rekrutacyjnego. Zostałam/łem poinformowana/y, że administratorem moich danych osobowych jest Fundacja Ośrodka KARTA z siedzibą w Warszawie (02-536) przy ul. Narbutta 29, wpisana do rejestru fundacji Krajowego Rejestru Fundacji pod numerem KRS 0000119146”. Kontakt we wszystkich sprawach związanych z danymi osobowymi: rodo@karta.org.pl