Specjalist(k)a ds. marketingu Dział Marketingu i Obsługi Publiczności

Umowa
etat
Wynagrodzenie

4100—5000 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

23.11 05.12

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Marketing
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Jeżeli:
-wiesz, że hamburger menu nie służy do jedzenia oraz co oznaczają skróty h1, h2, h3,
-rozumiesz, czym jest współczynnik odrzuceń,
-potrafisz stworzyć dostępny dokument,
-mov i /avi nie są Ci obce, a zorganizowanie planu zdjęciowego nie stanowi dla Ciebie większego wyzwania
i chciał(a)byś pracować w instytucji kultury, zapraszamy do przeczytania dalszej części ogłoszenia.

Opis stanowiska:
- Zarządzanie stronami internetowymi instytucji, m.in. stroną główną, BIP, archiwum – prace przy wdrożeniu, bieżąca obsługa i analityka, uzupełnianie i aktualizowanie treści, dbanie o dostępność cyfrową, współpraca z web developerem.
- Zlecanie, nadzorowanie i digitalizacja sesji i dokumentacji zdjęciowych oraz filmów wideo o charakterze promocyjnym.
- Zarządzanie i rozwijanie kanału Sinfonii Varsovii na YouTubie – przygotowanie filmów do publikacji zgodnie z identyfikacją wizualną instytucji i zasadami dostępności
- Zakup reklam zgodnie z planem kampanii.
- Przygotowanie umów i dokumentacji m.in. dot. zamówień publicznych. - Wykonywanie wszelkich dodatkowych czynności, które zapewnią poprawną realizację zadań Działu Marketingu i Obsługi Publiczności zleconych przez przełożoną.

Wymagania

Oczekiwania wobec kandydatów:
Niezbędne:
- minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
- wiedza z zakresu obsługi stron internetowych (obsługa CMS np. WordPress), analityki, UX,
- znajomość rynków: reklamowego, fotograficznego, produkcji wideo,
- znajomość prawa autorskiego oraz zasad funkcjonowania organizacji zbiorowego zarządzania prawami autorskimi,
- biegła znajomość pakietu MS Office,
- zacięcie producenckie,
- umiejętność tworzenia dokumentów i raportów,
- wysoka dbałość o szczegóły, terminowość, odpowiedzialność, samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
- komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
- dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane:
- wiedza z zakresu kultury i sztuki, w szczególności muzyki klasycznej,
- znajomość programów do edycji filmów
- wykształcenie z obszaru marketingu,
- doświadczenie w pracy w instytucji kultury.

Oferujemy

umowę o pracę, początkowo na rok z opcją przedłużenia,

dopłatę do prywatnego ubezpieczenia zdrowotnego,

dofinansowanie z ZFŚS,

pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole,

Warunki aplikowania

Wymagane dokumenty:
- CV
- list motywacyjny (opcjonalnie)

Prosimy o nadsyłane zgłoszeń do 5 grudnia 2021r na adres: praca@sinfoniavarsovia.org, z dopiskiem w tytule wiadomości: Specjalist(k)a w Dziale Marketingu i Obsługi Publiczności.

Dziękujemy za nadsyłane aplikacje i informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

KLAUZULA REKRUTACYJNA
Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Sinfonia Varsovia z siedzibą w Warszawie przy ulicy Grochowskiej 272, 03-849. Administrator wyznaczył Inspektora Ochrony Danych, którym jest Pan Michał Walosiński, kontakt jest możliwy za pośrednictwem iod.sv@dpag.pl. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji, w oparciu o przesłankę dobrowolnie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych, przez osobę, której dane dotyczą wyrażoną w art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r.
Każdemu, czyje dane są przetwarzane przysługuje prawo do:
• żądania od administratora dostępu do danych osobowych dotyczących osoby, której dane dotyczą,
• ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub
• wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także
• żądania przeniesienia danych
• cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem
• wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Dane osobowe, pozyskane w oparciu o wyrażoną zgodę będą przetwarzane przez czas trwania procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych w ewentualnych przyszłych rekrutacjach do czasu jej cofnięcia przez osobę, której dane dotyczą lub do celów przyszłej rekrutacji przez okres maksymalnie 24 miesięcy.