Stanowisko
Specjalista_tka ds promocji i koordynacji projektów
Umowa
dzieło / na zlecenie
Wynagrodzenie

od 2250 PLN netto

Miasto
Wroclaw
Województwo
Dolnośląskie
Wykształcenie
policealne / średnie / wyższe
Czas trwania oferty

19.07 20.08

Słowa kluczowe
  • Marketing
  • Teatr
  • Zarządzanie projektem
Opis stanowiska

Fundacja Jubilo, która od ponad 10 lat zajmuje się pracą twórczą z grupami i osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym szuka specjalisty_tki ds. promocji i koordynacji projektów. Do 20 sierpnia czekamy na Twoje zgłoszenie.

Obowiązki z zakresu promocji i komunikacji

planowanie, koordynacja i realizacja strategii komunikacyjnych związanych z działaniami Fundacji Jubilo, w tym w mediach społecznościowych:
kontakt z mediami, m.in. tworzenie i wysyłanie informacji prasowych, zapraszanie na wydarzenia, udzielanie informacji na temat działalności Fundacji, udział w spotkaniach z mediami;
przygotowywanie w zespole materiałów informacyjnych i promocyjnych, np. plakatów, gadżetów; wysyłka newslettera;
organizacja konferencji prasowych;
kontakt z fotografami i grafikami
pozyskiwanie patronów medialnych.

Obowiązki z zakresu koordynacji projektów
organizacji warsztatów realizowanych przez Fundację Jubilo
koordynacja warsztatów,
kontakt z uczestnikami,
współpraca z prowadzącymi warsztaty
rekrutacja uczestników, monitorowanie opłat
czuwanie nad harmonogramem, prowadzenie dokumentacji projektowej
dbanie o prawidłową realizację projektu zgodnie z odpowiednią dokumentacją

Wymagania

Oczekujemy:
bardzo dobrej znajomości języka angielskiego
znajomość specyfiki organizacji pozarządowych
znajomość rynku i dostępnych narzędzi promocyjnych oraz marketingowych;
doświadczenia w przygotowywaniu materiałów promocyjnych;
lekkiego pióra;
samodzielności w działaniu i umiejętności organizacyjnych
skrupulatności, dokładności i umiejętności analitycznego myślenia
mile widziane doświadczenie w NGO, umiejętność pisania projektów

Oferujemy

pracę w międzynarodowym zespole przy ważnych projektach społeczno-artystycznych
umowa zlecenie w wymiarze ok ¾ etatu (wynagrodzenie od 2250 zł netto)
możliwość realizacji swoich pomysłów
początek współpracy - wrzesień 2021

cv oraz list motywacyjny prosimy kierować na adres contact@jubiloproject.com do 20 sierpnia 2021