Stanowisko

Specjalista

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

28.09 31.10

Słowa kluczowe
  • Edukacja

Opis stanowiska

• prowadzenie zajęć dydaktycznych (wykłady, ćwiczenia) z zakresu historii wojskowości i wychowania na organizowanych przez WCEO przedsięwzięciach szkoleniowych;
• opracowywanie programów i planów szkolenia oraz organizacja kursów, szkoleń, warsztatów dla żołnierzy zawodowych i pracowników resortu obrony narodowej;
• opracowywanie materiałów metodycznych z zakresu historii wojskowości i pedagogiki do wykorzystania w prowadzonej pracy dydaktycznej.

Wymagania

• wykształcenie wyższe – kierunek historia/pedagogika;
• umiejętność pracy w zespole;
• sprawna obsługa komputera (pakiet MS Office);
• dokładność, terminowość, rzetelność.

Mile widziane:
• doświadczenie w pracy dydaktycznej;
• doświadczenie w programowaniu i organizowaniu działalności szkoleniowej;
• znajomość specyfiki pracy w resorcie obrony narodowej;
• znajomość języka angielskiego/niemieckiego w stopniu komunikatywnym;
• dyspozycyjność;
• samodzielność;
• kreatywność.

Oferujemy

Atrakcyjną pracę pełna wyzwań

Warunki aplikowania

Kontakt:
Kierownik Wydziału Edukacji
Tel.: 261 872 547
e-mail: al.nowak@ron.mil.pl

Kierownik Wydziału Administracyjno-Personalnego
Tel.: 261 872 539
e-mail: g.konieczna@ron.mil.pl