Stanowisko

Specjalista w zakresie rekrutacji i projektów HR

Umowa
dzieło / na zlecenie
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

01.09 19.09

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Kadry

Opis stanowiska

Instytut Adama Mickiewicza jest narodowa instytucją kultury, której misją jest budowa i komunikacja wymiaru kulturalnego Polski poprzez inicjowanie międzynarodowej współpracy i wymiany kulturalnej. W ciągu dwudziestu lat swojej działalności IAM zrealizował ponad 6000 wydarzeń kulturalnych, w których udział wzięło blisko 55 milionów osób. Instytut Adama Mickiewicza jest również wydawcą Culture.pl.
Zakres świadczonych usług obejmować będzie:
• udział w ocenie kompetencji kandydatów wbiegających się o pracę lub świadczenie usług,
• poszukiwanie i uruchamianie nowych kanałów dotarcia do kandydatów,
• współpracę przy opracowywaniu i ocenie programów szkoleń oraz wytycznych do opracowania programów szkoleń,
• udział w opracowywaniu i realizacji projektów z zakresu HR (takich jak system rozmów rozwojowych, system szkoleń, analiza wynagrodzeń i innych wynikających z potrzeb Instytutu),
• wsparcie w prowadzeniu działań rozwojowych dla pracowników.

Wymagania

Szukamy właśnie Ciebie, jeśli:
• masz doświadczenie w obszarze HR (rekrutacja, szkolenia, wdrożenia pracowników, oceny okresowe itp.),
• masz wykształcenie wyższe - mile widziane wykształcenie w zakresie psychologii, ZZL,
• masz poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,
• doskonale organizujesz swoje działania, a presja czasu nie stanowi dla Ciebie problemu,
• proaktywnie szukasz rozwiązań i masz energię do działania,
• kontakt z ludźmi to Twoja pasja, a pozytywne doświadczenia kandydatów i pracowników są dla Ciebie najważniejsze,
• posiadasz wysoką kulturę osobistą, łatwo nawiązujesz kontakty i potrafisz budować pozytywne relacje,
• praca z dokumentacją sprawia Ci przyjemność.

Oferujemy

Oferujemy:
• współpracę w oparciu o umowę cywilnoprawną,
• dobre relacje w zespole zaangażowanych i doświadczonych specjalistów,
• możliwość uczestniczenia w budowaniu instytucji zajmującej się promocją polskiej kultury.

Warunki aplikowania

Termin przesyłania aplikacji do 19 września 2021r.

W celu zaaplikowania na to stanowisko, proszę kliknąć w poniższy link lub proszę skopiować poniższy link i otworzyć go w nowym oknie przeglądarki: