Specjalista w Dziale Statystyki i Parametryzacji Muzeów w Narodowym Instytucie Muzealnictwa i Ochrony Zbiorów

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

04.06 30.06

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Muzeum
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

1. Udzielanie informacji oraz pomoc w uzupełnianiu formularzy ankietowych użytkownikom systemu informatycznego do zbierania danych statystycznych;
2. Kontrola poprawności danych w ankietach złożonych w ramach badań statystycznych prowadzonych przez NIMOZ;
3. Wykonywanie zadań związanych z działaniem systemu informatycznego do zbierania danych statystycznych oraz jego bieżąca obsługa;
4. Przygotowywanie opracowań i analiz danych pozyskiwanych w ramach projektu Statystyka muzeów;
5. Wykonywanie zadań związanych z bieżącym prowadzeniem strony www.statystykamuzeow.pl, w tym obsługa systemu zarządzania treścią strony;
6. Wyszukiwanie informacji nt. statystyki muzealnej w kraju i na świecie oraz prowadzenie działalności informacyjnej w tym zakresie, w tym za pośrednictwem strony www.statystykamuzeow.pl.

Wymagania

- wykształcenie wyższe (magisterskie lub licencjackie);
- biegła obsługa MS Office w szczególności MS Excel;
- umiejętność analitycznego myślenia;
- umiejętność organizacji pracy własnej oraz pracy w zespole;
- komunikatywność, staranność, dbałość o szczegóły;
- znajomość języka angielskiego na poziomie B2;
- umiejętność obsługi urządzeń biurowych.

Preferencje:
- doświadczenie w pracy w muzeach, instytucjach kultury lub instytucjach zajmujących się statystyką kultury;
- doświadczenie w obsłudze i prowadzeniu stron internetowych;
- znajomość przepisów prawa związanych z muzealnictwem.

Oferujemy

Wymiar czasu pracy: 1 etat

Oczekujemy na list motywacyjny oraz curriculum vitae (CV) w terminie do dnia 30 czerwca 2021 roku, przesyłane na adres biuro@nimoz.pl lub w wersji tradycyjnej na adres instytucji.