Stanowisko

Specjalista w Dziale Kadr i Rozwoju Zawodowego

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

11.01 25.01

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • Edukacja
  • Kadry
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

CENTRUM NAUKI KOPERNIK
poszukuje osoby do pracy na stanowisku:
Miejsce pracy: Warszawa

Kopernik to zespół ludzi o zróżnicowanych pasjach i zainteresowaniach, otwartych, ciekawych świata i gotowych na niekonwencjonalne wyzwania. Dołącz do nas!
Twoje zadania:
• Planowanie i prowadzenie procesów rekrutacji
• Organizacja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych dla pracowników instytucji (zgłaszanie pracowników na szkolenia, prowadzenie rejestru szkoleń oraz udział w planowaniu i ewaluacji szkoleń w ramach określonego budżetu)
• Proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań tworzących przyjazne środowisko pracy oraz wspierających dobrostan pracowników (wellbeing)
• Współpraca przy sporządzaniu i aktualizowaniu opisów stanowisk pracy
• Współudział w innych projektach i działaniach z obszaru miękkiego HR

Wymagania

Czego od Ciebie oczekujemy:
• Min. 3- letniego doświadczenie w pracy na stanowisku o podobnym zakresie zadań
• Wykształcenia wyższego (mile widziane kierunki: zarządzanie zasobami ludzkimi, psychologia, socjologia)
• Praktycznej znajomości zagadnień z zakresu „miękkiego HR” w szczególności z zakresu rekrutacji i organizacji szkoleń
• Doświadczenia w budowaniu i wdrażaniu rozwiązań tworzących przyjazne środowisko pracy oraz wspierające dobrostan pracowników
• Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
• Otwartości na współpracę, samodzielności oraz bardzo dobrej organizacji własnej pracy
• Dobrej znajomości pakietu MS Office
Oraz:
• Inicjatywy oraz otwartości na poszukiwanie rozwiązań
• Zainteresowania tematyką HR oraz śledzenia aktualnych trendów w tym obszarze
• Empatii i łatwości w nawiązywaniu kontaktów oraz budowaniu pozytywnych relacji

Oferujemy

Dlaczego warto do nas dołączyć?
• Oferujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w wymiarze pełnego etatu
• Gwarantujemy ciekawe wyzwania zawodowe oraz realny wpływ na działania z zakresu HR w instytucji
• Zapewniamy benefity pracownicze (prywatna opieka medyczna, dofinansowanie karty Multisport, dofinansowanie nauki języka obcego, vouchery do CNK, dostęp do Legimi, świadczenia z ZFŚS)

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie aplikacji za pośrednictwem formularza aplikacyjnego przez stronę internetową do dnia 25.01.2022 r.