Stanowisko

Specjalista/tka ds. księgowości

Umowa
Miasto
WARSZAWA
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
średnie
Czas trwania oferty

05.11 05.12

Słowa kluczowe
  • Księgowość
  • Teatr

Opis stanowiska

ewidencja faktur i innych dowodów księgowych w programie Symfonia, rozliczanie/księgowanie kasy biletowej: raportów fiskalnych, faktur, wpłat, rozliczanie w księgach rachunkowych dotacji, księgowanie i rozliczanie, prowadzenie ewidencji środków trwałych w programie Symfonia, uzgadnianie zapisów w księgach rachunkowych za dany okres sprawozdawczy na kontach syntetycznych i analitycznych, analiza wydatków, kosztów, należności i zobowiązań w stosunku do planu finansowego, bieżąca współpraca z Biurem Obsługi Widza, sporządzanie zestawień, sprawozdań, informacji, raportów w zakresie stanowiska pracy na potrzeby wewnętrzne Teatru.

Wymagania

min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w księgowości, praktyczna znajomość systemów Symfonia: FK, ST, Handel, znajomość pakietu MS Office w szczególności arkusza kalkulacyjnego Excel, znajomość ustawy o rachunkowości, dobra organizacja pracy, samodyscyplina, dokładność, dyspozycyjność w wymiarze pełnego etatu

Oferujemy

stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, możliwość podnoszenia kwalifikacji w ramach szkoleń, dofinansowanie z ZFŚS, przyjazna atmosfera w miejscu pracy

Dział Kadr Teatru Rampa na Targówku, ul. Kołowa 20, 03-536 Warszawa, drogą elektroniczną na adres email: ksiegowosc@teatr-rampa.pl