Specjalista / Specjalistka ds. zakupów i wsparcia administracyjnego IT

Umowa
etat
Wynagrodzenie

4800—5500 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

15.07 31.07

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • IT
  • Księgowość
  • Muzeum

Opis stanowiska

Podstawowe obowiązki:
●przygotowywanie dokumentów OPZ na potrzeby zapytań ofertowych / przetargów,
●inwentaryzacja istniejącego sprzętu,
●realizacja zakupów niskocennych na potrzeby Muzeum,
●wprowadzanie faktur i dokumentów zakupu do systemu budżetowego,
●opieka nad systemem abonamentów telekomunikacyjnych,
●współpraca z Działem Inwestycji w ramach wyposażania nowo budowanego muzeum,
●pozyskiwanie informacji z rynku dotyczących cen sprzętu i oprogramowania.

Wymagania

Od kandydatów i kandydatek oczekujemy:
●wykształcenia wyższego,
●minimum 3 lata doświadczenia zawodowego na stanowisku podobnego typu,
●znajomości rynku sprzętu IT w stopniu umożliwiającym dokonywanie analizy ofert i tworzenia zapytań ofertowych,
●znajomości Excela i Worda w stopniu średniozaawansowanym,
●umiejętności obsługi oprogramowania do inwentaryzacji
●znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1 / B2,
●umiejętności pracy w zespole.

Oferujemy

Co oferujemy:
•zatrudnienie na pełen etat w oparciu o umowę o pracę,
•wynagrodzenie zasadnicze w wysokości 4800-5500 zł brutto (zależne od posiadanego doświadczenia),
•dodatek stażowy (5-20% wartości wynagrodzenia zasadniczego).

Warunki aplikowania

Jak aplikować?
CV wraz z listem motywacyjnym prosimy przesyłać na adres: kariera@artmuseum.pl
W tytule wiadomości należy wpisać nr referencyjny: DR/S/07/21
Na aplikacje czekamy do 31.07.2021 r.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami / kandydatkami. W kolejnych etapach procesu rekrutacji przewidujemy możliwość sprawdzenia praktycznych umiejętności kandydatów na podstawie próbek pracy.

Dodatkowo prosimy o umieszczenie w CV klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacyjnych, prowadzonych zarówno obecnie, jak też w przyszłości. Zgoda została wyrażona przeze mnie w trybie zapisów art. 7 ust. 1 i 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) zwanego RODO.”