Stanowisko

Specjalista/specjalistka ds. sprzedaży internetowej

Umowa
Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

11.01 26.01

Słowa kluczowe
  • Administracja
  • IT
  • Literatura
  • Marketing
  • Muzeum
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

Zakres obowiązków:
 zarządzanie sklepem internetowym Muzeum, w tym wybór asortymentu wydawnictw i pamiątek, ustalanie polityki cenowej, sposobu ekspozycji, oraz promocji
 Administracja strony internetowej (w tym aktualizacja certyfikatu SSL, aktualizacja i konserwacja WordPressa)
 przygotowanie zdjęć i opisów produktów
 obsługa klientów sklepu internetowego: przyjmowanie zamówień, wysyłka paczek, kontakt telefoniczny i mailowy, odpowiadanie na reklamacje
 miesięczne raportowanie sprzedaży w sklepie
 korzystanie z systemu kasowego iKsoris w zakresie sprzedaży w sklepie internetowym
 współpraca z firmami dostarczającymi przesyłki, w tym podpisywanie umów i prowadzenie rozliczeń
 odpowiedzialność za obieg dokumentów dotyczących zatowarowania i sprzedaży w sklepie internetowym; bieżące rozliczenia z Księgowością i Logistyką
 prowadzenie miesięcznych analiz działania strony internetowej sklepu

Wymagania

Nasze wymagania niezbędne:
 wykształcenie wyższe
 minimum 1 rok stażu pracy
 obsługa komputera: CMS Wordpress, Windows, pakiet MS Office
 znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
 pełna zdolność do czynności prawnych oraz korzystanie z pełni praw publicznych
Mile widziane:
 min. 2 lata doświadczenia w sprzedaży
 znajomość obsługi stron internetowych
 znajomość systemu iKsoris
 znajomość rynku księgarskiego
 samodzielność, innowacyjność, kreatywność, otwartość, staranność

Oferujemy

Co oferujemy:
 zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy
 przyjazne środowisko pracy w sercu Starego Miasta
 niezbędne narzędzia do pracy
 możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Warunki aplikowania

Osoby zainteresowane prosimy o dostarczenie:
 CV* z numerem referencyjnym (nr ref. SSI_1PS/2022) oraz zawierające poniższą klauzulę:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Muzeum Warszawy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”

* CV zawierające dane, o których mowa w art. 221 § 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy tj. imię (imiona) i nazwisko, data urodzenia, dane służące do kontaktowania się z kandydatem (np. numer telefonu, adres do korespondencji), wykształcenie, kwalifikacje zawodowe oraz przebieg dotychczasowego zatrudnienia

Aplikacje prosimy składać pod adresem: Muzeum Warszawy, Dział Kadr
Rynek Starego Miasta 28, 00-272 Warszawa
lub mailowo: kariera@muzeumwarszawy.pl
Termin składania aplikacji: 26.01.2022. r.
Dokumenty uważa się za dostarczone w terminie, jeżeli wpłynęły na w/w adres w terminie składania aplikacji.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.