Stanowisko

Specjalista/Specjalistka ds. Rozwoju Społeczności Lokalnej

Umowa
etat
Wynagrodzenie

4200—4800 PLN brutto

Miasto
Warszawa
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

26.07 15.08

Słowa kluczowe
  • Edukacja
  • Zarządzanie projektem

Opis stanowiska

MAL Grójecka 109 to przestrzeń spotkań, wymiany doświadczeń, dialogu międzypokoleniowego i wielokulturowego. To miejsce, w którym każdy mieszkaniec i mieszkanka może zrealizować swój pomysł na działania integrujące społeczność lokalną przy wsparciu lokalowym/rzeczowym i merytorycznym zatrudnionych pracowników. Zakres obowiązków:
• koordynacja MAL Grójecka 109: m.in. bieżący kontakt z mieszkańcami, prowadzenie grafiku aktywności, współtworzenie komunikacji i promocji miejsca,
• koordynacja i współpraca z wolontariuszami,
• współpraca z instytucjami, organizacjami społecznymi i pozarządowymi, animatorami kultury, aktywistami miejskimi, społecznością lokalną w dziedzinie kultury, czasu wolnego i integracji społecznej,
• tworzenie programu merytorycznego Ośrodka Kultury Ochoty, w tym MAL Grójecka 109,
• realizacja zadań metodą projektu oraz projektów grantowych
• prowadzenie podstawowych badań potrzeb kulturalnych i lokalnych zasobów.

Wymagania

Wymagania
• wykształcenie wyższe, preferowane kierunki to: animacja kultury, socjologia, etnografia, antropologia, psychologia i pokrewne,
• co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• wysoki poziom umiejętności komunikacyjnych i interpersonalnych,
• doświadczenie w pisaniu i realizacji projektów grantowych i umiejętność pracy metodą projektową: zarządzanie budżetem, tworzenie harmonogramu projektu, praca w zespole projektowym,
• umiejętność kreatywnego rozwiązywania problemów,
• samodzielność i dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane będą:
• komunikatywna znajomość języka obcego – preferowane języki: angielski, rosyjski, ukraiński, białoruski, wietnamski,
• umiejętność obsługi podstawowych programów graficznych / multimedialnych,
• doświadczenie w tworzeniu komunikacji i publikacji w mediach społecznościowych.

Oferujemy

Oferujemy
• rodzaj umowy: umowa o pracę w pełnym wymiarze czasu (etat – 40 godzin tygodniowo),
• wynagrodzenie: stałe miesięczne, kwota w zakresie: 4200-4800 zł brutto,
• dostęp do świadczeń z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
• równoważny system pracy (według ustalonego harmonogramu - elastyczne godziny pracy, także w weekendy),
• lokal uwzględniający wymagania osób ze szczególnymi potrzebami (parter)
• możliwość udziału w warsztatach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: oko@oko.com.pl z tytułem e-maila „Ogłoszenie na wolne stanowisko Specjalista/Specjalistka ds. Rozwoju Społeczności Lokalnej” do dnia 15.08.2021 r.

Rozmowy z wybranymi kandydatami/kandydatkami zostaną przeprowadzone w dniach: 16.08-25.08.2021 r. Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu tylko z wybranymi kandydatami/kandydatkami.