Stanowisko

Specjalista/specjalistka ds. promocji

Umowa
Miasto
Sulejówek
Województwo
Mazowieckie
Czas trwania oferty

13.12 24.01

Słowa kluczowe
  • Marketing
  • Muzeum

Opis stanowiska

Do zakresu obowiązków poszukiwanego pracownika będzie należeć w szczególności:
• przygotowanie działań promocyjnych dotyczących oferty Muzeum: wystawy stałej, części historycznej oraz oferty szkolnej,
• koordynacja działań promocyjnych i bieżąca analiza ich efektywności,
• kompleksowe opracowywanie materiałów promocyjnych i informacyjnych we współpracy z zespołem muzealnym,
• udział w pracach zespołu promocji i zespołów tworzących działalność programową przy podejmowaniu działań istotnych dla promocji oferty Muzeum, • badanie i analizowanie potrzeb odbiorców związanych z ofertą bieżącą Muzeum we współpracy z Działem Obsługi Odwiedzającego,
• współpraca z mediami w zakresie promocji Muzeum.

Wymagania

Od kandydatów/kandydatek oczekujemy spełnienia następujących wymagań:
• minimum dwuletnie doświadczenie w obszarze promocji projektów kulturalnych,
• umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu,
• komunikatywność, rzetelność i uczciwość,
• elastyczność i kreatywność,
• zdolność analitycznego myślenia,
• lekkiego pióra,
• dobrej organizacji pracy własnej,
• dobra znajomość języka angielskiego i MS Office,
• zainteresowania i wiedzy z zakresu tematu, któremu poświęcone jest Muzeum.
Rekomendacje od dotychczasowych pracodawców oraz doświadczenie w pracy w instytucji kultury będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy

Oferujemy:
• stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełen etat),
• ciekawą pracę w dynamicznym, kreatywnym zespole w nowoczesnym kompleksie muzealnym w Sulejówku,
• udział w tworzeniu oferty nowoczesnej instytucji kultury.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie następujących dokumentów:
• curriculum vitae.
• list motywacyjny (zawierający opis dotychczasowych doświadczeń zawodowych),
• skan podpisanego oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych.
Dokumenty prosimy przesłać do 24 stycznia 2022 roku na adres:
rekrutacja@muzeumpilsudski.pl
List prosimy zatytułować: „Rekrutacja Dział Promocji”
Zastrzegamy, że nawiążemy kontakt tylko z wybranymi osobami.
Dodatkowe informacje można uzyskać pisząc na adres a.grochowicka@muzeumpilsudski.pl

Wiadomość prosimy zatytułować: „Rekrutacja Dział Promocji”