Stanowisko

Specjalista/specjalistka ds. organizacji eventów

Umowa
Miasto
Sulejówek
Województwo
Mazowieckie
Wykształcenie
wyższe
Czas trwania oferty

11.10 22.10

Słowa kluczowe
  • Marketing
  • Muzeum

Opis stanowiska

Do zakresu obowiązków poszukiwanego pracownika będzie należeć w szczególności:

• kompleksowa organizacja wydarzeń komercyjnych w Muzeum
• koordynowanie podpisywania umów oraz porozumień w zakresie organizacji wydarzeń
komercyjnych
• tworzenie raportów i weryfikowanie dokumentów związanych z organizacją wydarzeń
• kontakt z klientem zewnętrznym celem realizacji wydarzeń komercyjnych
• obsługa wydarzeń komercyjnych również na etapie realizacji
• realizacja postępowań zakupowych
• obsługa urządzeń audio-video wykorzystywanych podczas wydarzeń w Muzeum
• obsługa wystawy Stałej Muzeum Józefa Piłsudskiego w systemie Tucan Nest
• nadzór nad kalendarzem wydarzeń organizowanych w Muzeum na potrzeby działu
administracji w systemie Iksoris

Wymagania

• doświadczenie w organizowaniu wydarzeń komercyjnych, eventów
• doświadczenie na stanowisku koordynatora, menagera
• doświadczenie w obsłudze systemów audio-wizualnych
• znajomość pakietu MS Office 365
• dokładność, sumienność, samodzielność w wykonywaniu zadań
• umiejętność planowania i zdolności organizacyjne
• komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

• stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę na pełen etat)
• ciekawą pracę w nowym kompleksie muzealnym w Sulejówku
• możliwość rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie zestawu następujących dokumentów:
• curriculum vitae
• list motywacyjny, zawierający opis dotychczasowych doświadczeń zawodowych
• skan podpisanego oświadczenia o przetwarzaniu danych osobowych (w załączeniu

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres: rekrutacja@muzeumpilsudski.pl w terminie do 22 października 2021 roku. W tytule wiadomości prosimy wpisać: „Specjalista ds. organizacji eventów”. Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Dane osobowe zbierane są wyłącznie dla
potrzeb niniejszego procesu rekrutacji.